Informacja bieżąca Rzecznika Konfederacji Korony Polskiej Komitet Polityczny Ko…

Informacja bieżąca Rzecznika Konfederacji Korony Polskiej

Komitet Polityczny Konfederacji Korony Polskiej podjął decyzję o rozwiązaniu struktury Partii w Poznaniu. Komitet nie popiera inicjatyw rozłamowych w Konfederacji Wolność i Niepodległość, w szczególności nie popiera organizowania konkurencyjnych imprez 11 listopada w tym samym mieście. Komitet Polityczny KKP negatywnie zweryfikował wniosek o członkostwo w Partii pana Bartosza Kaczmarka, który – podając w rożnym czasie różne dane osobiste i biograficzne – wprowadził w błąd Sekretariat Generalny Partii.
Marta Czech, rzecznik KKP