Idąc za głosem serca, ale przede wszystkim rozumu, w który wyposażył nas Pan Bóg w Trójcy Jedyny, odpowiadamy na liczne wezwania zaniepokojonych Polaków troszczących się o dobro Naszej Rzeczypospolitej.

Odpowiedzią jest Różaniec, który odmówiony zostanie w intencjach wynagradzających:

▪️ za zaistniałe zgorszenia, w postaci m.in.
– podpisania dokumentów przez Papieża Franciszka dopuszczających błogosławienie grzeszników,
– za ogłaszanie w rzymsko-katolickim Kościele w Polsce dni judaizmu i islamizmu, a co za tym idzie wpuszczanie do Domów Pana Naszego – Naszych Katolickich Świątyń – osób wielbiących antychrysta,
– za obchodzenie w Urzędach publicznych obrzędów nie-katolickich, np. zapalanie świec chanukowych,

▪️oraz w intencjach przebłagalnych:
– o nawrócenie Papieża Franciszka,
– o nawrócenie władz duchownych i świeckich,
– o nawrócenie Polaków i powrót do Tradycji Katolickiej.

Różaniec rozpoczniemy przed Nuncjaturą Apostolską przy al. Szucha 12, następnie przejdziemy ulicami, aż do Sejmu na ul. Wiejską, gdzie zakończymy modlitwę różańcową.

❗ Po Różańcu rozpoczniemy protest – walkę w obronie Kościoła Katolickiego, w obronie naszej polskiej Tradycji, naszych wielowiekowych ustaw zatwierdzonych po Soborze Trydenckim, a obowiązujących nas do dzisiaj jako Prawo Państwowe, którego do dzisiaj nikt nie odwołał. Na naszym czele stoi Jezus Chrystus Król całego Stworzenia, a jednocześnie Polski wraz z Jego Matką, Matką Bożą Królową Korony Polskiej – to przypominać będziemy nieustająco i domagać się będziemy, My wierni, poddani Rzeczypospolitej Polskiej.

Przybywajcie zatem licznie, Polacy, módlmy się, pokutujmy i głośno upominajmy się, brońmy i walczmy o naszą Wiarę, o nasz Kościół – stańmy w obronie Krzyża.

Pamiętajmy o słowach bł. kard. Stefana Wyszyńskiego:

„…Jeżeli przyjdą zniszczyć ten Naród, zaczną od Kościoła, gdyż Kościół jest siłą tego Narodu…”

Zaprasza
Fundacja Konfederacja Gietrzwałdzka powstała z inicjatywy Grzegorz Braun, autora Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

#AdMaioremDeiGloriam
#WiaraRodzinaWłasność
#Kościół #Wiara #Katolicyzm
#Różaniec #Protest #Franciszek
#AktKonfederacjiGietrzwałdzkiej

1. Z mojego punktu widzenia Grzegorz Braun jest wierzący. Bo to wszystko co robi, z Chrystusem nie ma nic wspólnego. To jest taka pseudo wiara oparta na „Bóg Honor Ojczyzna”. Mieści się to oczywiście w katolickim powierzchniowym wykonywaniu pewnych rytuałów ale nie mieści się w ramach chrześcijaństwa. W pewnym sensie to jest wiara sama w sobie, stworzona z niewłaściwego rozumienia nauki Chrystusa.