I tak trzeba żyć! 15 października idź na wybory, weź znajomych i rodzinę, zagło…

I tak trzeba żyć! 🙂
15 października idź na wybory, weź znajomych i rodzinę, zagłosujcie na Konfederację! Czas na nowe pokolenie w polityce, które zmieni Polskę na lepsze!

Alicja, 23 lata, studentka psychologii: — Moja rodzina w ostatnich wyborach głosowała na PiS. W tym roku namówię ich na Konfederację. PiS mnie denerwuje. Są starzy i nic nie wiedzą o życiu. To tak jak ksiądz pouczający, jak żyć w małżeństwie. A politycy Konfederacji są młodzi. Mamy wspólny język.

1. Gen. Pytel:

Wariant siłowy po przegranej PiS? W wojsku się o tym mówi. W wojsku wszyscy się z taką ewentualnością liczą. Gen. Andrzejczak wie, czego się można spodziewać. Może dotarły do niego informacje, nawet polecenia dotyczące przygotowań technicznych. One mogą oznaczać przygotowanie do wyprowadzenia wojska na ulice. To może być miękki wariant. Ale może też być wprowadzenie stanu wyjątkowego.