Grzegorz Braun: Nie mamy alternatywnych źródeł zasilania – nasi kandydaci mogą liczyć wyłącznie na Państwa życzliwe wsparcie. Za wpłaty na konto mojej kampanii serdeczne Bóg zapłać! ❤️ Pomocna będzie tak naprawdę każda złotówka.

Podczas gdy nasi przeciwnicy dysponują ogromnymi pieniędzmi dzięki dostępowi do spółek Skarbu Państwa czy spółek samorządowych, nasze budżety oparte na środkach prywatnych wyglądają o wiele skromniej.

Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:

👇 Tytułem:
Darowizna. Jestem obywatelem Polski. Mieszkam w Polsce. Wsparcie kandydata: GRZEGORZ Braun

👇 Nazwa i adres odbiorcy:
Konfederacja Wolność i Niepodległość, ul. Piękna 24/26a, 00-549 Warszawa

ℹ Niedopuszczalne jest wykonywanie przelewu:
– z rachunku firmowego (w tym indywidualnej działalności gospodarczej) lub zagranicznego,
– poprzez internetowych pośredników płatności (w tym Revoluta),
– przez osoby, które nie posiadają obywatelstwa polskiego lub nie mieszkają na stałe w Polsce.

W wyżej wymienionych przypadkach środki zostaną zwrócone lub przekazane na rzecz Skarbu Państwa. Łączna kwota wpłat na konto partii od jednego Darczyńcy w całym roku 2024 nie może przekraczać 63 630 złotych.

Partia zobowiązana jest do prowadzenia dostępnego online rejestru wpłat, do którego wpisany zostanie (z imienia i nazwiska, daty oraz kwoty wpłat) każdy Darczyńca, którego suma wpłat przekroczy 10000 złotych. Dane Darczyńców wpłacających mniejsze kwoty nie będą publikowane w Internecie (chyba że Darczyńca sobie tego zażyczy).

#WsparcieKampanii #Konfederacja #Wybory
#GrzegorzBraun #BraunDoEuroparlamentu