Grzegorz Braun: Dlaczego Polska nie może być liderem rozwiązań pokojowych, dlaczego Polska ma być prymusem wśród podżegaczy wojennych? Wolałbym, żebyśmy byli prymusem wśród realistów politycznych i prymusem wśród tych, którzy chcą oszczędzić światu, Polsce, Ukrainie potworności wojny!

#ToNieNaszaWojna #NieIdźmyNaTęWojnę
#PolskaZaPokojem #TakDlaPokoju #Polska
#Pokój #BezpieczeństwoPaństwaPolskiego
#GrzegorzBraun #KonfederacjaKoronyPolskiej

1. W punkt! 100% racji! Problem w tym ze te cwaniaki już zwietrzyły nowy geszeft tym razem na wojnie. Stanowiska lukratywne w EU, pieniążki i apanaże im się śnią. Nigdy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności za zdradę ojczyzny więc konflikt im na rękę. Wrazie czego utworzą polski rząd na uchodzctwie i dalej bedą trwonić wywieziony majątek narodowy. Przerabiane to juz bylo w 2 WŠ.