GORSI OD PIS! SOŚNIERZ ODPALIŁ ARMATY NA TUSKA: NIE MAJĄ ŻADNEGO POMYSŁU

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Podsłuchiwanie polityków PiS Pegasusem, pierwsze miesiące rządów Donalda Tuska, czy polityka Unii Europejskiej były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Dobromirem Sośnierzem, działaczem Konfederacji, w ramach programu „Raport Gońca”. Dobromir Sośnierz odniósł się także do rozliczenia Prawa i Sprawiedliwości, imigracji do Unii Europejskiej, czy słynnego tańca posłanek w polskim Sejmie.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –
📸 Tik toku –

🔴 Nasze kanały:
Goniec –
Świat Gwiazd –
Rolnik Info –
Goniec Sport –
Goniec Extra –

#sośnierz #dobromirsośnierz #konfederacja #tusk #kaczyński

1. Co wy macie w tych lbach konfederaci bez przerwy krytykujecie byly rzad pana Mazowieckiego tyle co byly rzad zrobil dla tego kraju dla Polski wrescie ludzie zaczeli zyc na poziomie konfa uprawia styl blagierski jak reszte lewackich ciemniakow tym pluciem na pis tylko potwierdzacie swoja bezsensowa nieudolnosc pytanie co jako ugrupowanie zrobiliscie do tego kraju? czy tylko ble ble ble

2. Wystarczy posłuchać informacji z krajów bliskiego wschodu. Gdzie śmieją się z Europy, że przyjmujemy wszystkich których oni chcą się pozbyć, kryminalistów, zwyrodnialców itd.
    Kraje arabskie, aby nie utrzymywać darmozjadów i przestępców organizują im transport do portów gdzie statki NGO transportują ich do Europy…

3. Słowa. – Każdy kogo zapytasz wie, ty też – że politycy kłócą się w TV a po programie idą razem na wódkę a czasami i na panienki. Oni bawią się i piją – a „ciemny podkręcony lud żre się jak złe psy”. Fenomenem od wieków jest to, że tak łatwo da się ludzi antagonizować i porwać za sobą – za pomocą sloganów – np.: 8*. Ci którym to się udaje mówią ludziom tylko to, co ludzie chcą usłyszeć i to w co chcą uwierzyć i tylko tyle … bo całej prawdy by nie przyjęli. Potem mówią że po prostu zmienili swoje plany lub nastąpiły pewne trudności. A ty stoisz i patrzysz jak wystrzyżony baran – nie tak miało być -? cooo … niespodzianka ??? – lub rżniesz głupa. Kiedyś na takich mówili – fałszywi prorocy – dziś – cwaniaczki lub zdrajcy.
    Fakty.- Słów i obiecanek do garnka nie wrzucisz i obiadu z tego nie zrobisz. Zbudowane – a nie tylko obiecane – drogi, szkoły, przedszkola, szpitale, domy (na które będzie cię stać) itd. itp., to są fakty. Do tego silna nowoczesna armia która jest w stanie to wszystko obronić łącznie z „twoim dupskiem” to też jest konkret – reszta obiecanek – czego to ci nie dadzą i czym cie nie obdarują powieś w kiblu – będzie czym dupsko podcierać. Amen.