GOOGLE CHCE WPŁYNĄĆ NA WYNIKI EUROWYBORÓW W 5 KRAJACH EUROPY. TAK, W TYM POLSK…

🏳️‍🌈 GOOGLE CHCE WPŁYNĄĆ NA WYNIKI EUROWYBORÓW W 5 KRAJACH EUROPY. TAK, W TYM 🇵🇱 POLSKI – NIE PODOBA MU SIĘ 🇵🇱 KONFEDERACJA❓

Google organizuje internetową kampanię SZCZEPIENIA 🇵🇱POLAKÓW PRZECIWKO… treściom dotyczącym 🇺🇦 Ukrainy. Tak, tym prawdziwym też, a może trzeba powiedzieć: ZWŁASZCZA❓🤨

🇪🇺 Nastroje antyunijne są coraz silniejsze i na szczęście rosną. Kto wie, może nadchodzi przebudzenie, a gotowana żaba chce wyskoczyć z gara❓ Rolnicy, przedsiębiorcy, transportowcy. Kultura, edukacja, polityka, prawo. Czego jeszcze nie zniszczyli wyznawcy komunisty Spinellego❓ Teraz boją się, że zasiądą w parlamentarnych ławach z narodowcami, wolnorynkowcami i po prostu normalnymi ludźmi. To im nie w smak.

✅Najwidoczniej boją się na tyle, że potrzebują pomocy Google. Nie pierwszy raz zresztą, bowiem już z 2016 roku wiemy, że wyniki niekorzystne dla Hillary Clinton zadziwiająco rzadko dało się wyszukać w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. Nie inaczej było też ze „wsparciem” Facebooka, czy Twittera w ostatnich wyborach w USA w temacie słynnego laptopa Huntera Bidena. Tzw. teoria spiskowa była taką „teorią”, że zaciągnięto największe umysły na rynku, by ją zdusić.

🤨 Kto wie, jak będzie teraz❓Czas wybrali idealny. Ale my pomożemy i będziemy ujawniać te operacje. Tak jak ujawniamy teraz wszelkie absurdy i skrajnie destrukcyjne działania, które w imię rzekomej pomocy Ukrainie podejmowane są przeciwko Polakom i Europejczykom.

My naprawdę nie potrzebujemy fake newsów, by pokazywać te kwestie takie, jakimi są.

Podajcie dalej‼

451 osób polubiło posta