Główny powód, dla którego inflacja się pojawiła i urosła, był taki, że PiS zaczął rozdawać pieniądze w takiej ilości, tak na wszystkie strony – przy poparciu Platformy Obywatelskiej – że po prostu musieli uruchomić drukarkę i wydrukować setki miliardów złotych!

polsatnews.pl

1. KONFEDARCJA ODWALCIE SIĘ OD KOALICJI OBYWATELSKIEJ!!! „CHLOPCZYKI” WEŹCIE SIĘ DO ROBOTY!! POPRACUJCIE PIERW DLA KRAJU A PÓŹNIEJ DO KORYTA RZADOWEGO!! MACIE BĄKIEWICZA J. KOWALSKIEGO BRAUNA MIKKE KTÓRZY JUŻ DORWALI SIĘ DO KORYTA!!! JA WYPRACOWALAM EMERYTURĘ I PŁACIŁAM SKŁADKI TERAZ SŁUŻBA ZDROWIA NALEŻY MI SIĘ DARMOWA!! NIGDY KONFEDERACJA!!!COFA NAS DO SREDNIOWIWCZA!! KOBIETY BRONCIE SWOICH PRAW!!