GDZIE PLATFORMA PLANUJE SZUKAĆ PRZYCHODÓW BUDŻETOWYCH W KIESZENI NAJUBOŻSZYCH P…

Podobne

Udostępnij


⭕️GDZIE PLATFORMA PLANUJE SZUKAĆ PRZYCHODÓW BUDŻETOWYCH❓
W KIESZENI NAJUBOŻSZYCH POLAKÓW❗️

💢💢Zgodnie z zapowiedzią Andrzeja Domańskiego z Platformy Obywatelskiej, nowy rząd centrolewicowy skłania się do powrotu stawki 5% VAT na żywność już od początku nowego roku – byłaby to zmiana obecnej stawki 0%, obejmującej szereg podstawowych produktów spożywczych.

⚠️Potencjalny minister finansów w rządzie Donalda Tuska zdaje się ignorować fakt, że po przywróceniu stawki 5-procentowej, różnica w cenie niektórych podstawowych artykułów wyniesie nawet 80% względem momentu, w którym stawkę obniżono w ramach przeciwdziałania inflacji. Nie sposób w tym miejscu nie zaznaczyć, że odpowiedzialność za tak gwałtowny wzrost cen ponosi częściowo również tzw. totalna opozycja, która w czasie lockdownów i niepohamowanego dodruku pieniądza przyklaskiwała wszystkim fatalnym, socjalistycznym pomysłom rządu PiS.

🔶Nikogo chyba nie zaskoczy stwierdzenie, że szukanie przychodów budżetowych w opodatkowaniu żywności odbije się w sposób najbardziej dotkliwy na Polakach w najtrudniejszej sytuacji finansowej, ponieważ to w ich budżecie domowym wydatki spożywcze mają największy udział. Jeżeli taki będzie początek rządów ekipy Donalda Tuska, to wielu obywateli bardzo prędko odczuje konsekwencje oddania na nich swojego głosu!

⛔️STOP podwyżkom podatków!
⛔️STOP drenowaniu kieszeni Polaków!


30 osób polubiło posta

Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj