Gdy opinia publiczna była pochłonięta awanturą o TVP, Rada i Parlament Europejsk…

Podobne

Udostępnij


Gdy opinia publiczna była pochłonięta awanturą o TVP, Rada i Parlament Europejski, przy zgodzie rządu Tuska, osiągnęły porozumienie w sprawie skandalicznego paktu migracyjnego! Wśród państw członkowskich ma obowiązywać zasada: albo przyjmujesz imigrantów, albo płacisz surowe kary!

Oto „solidarność europejska” w praktyce. Wszystko ma się sprowadzać do tego, że państwo będące w sytuacji kryzysowej, może zwrócić się o pomoc w ramach Unii. I musi ją otrzymać – albo poprzez relokację, albo pieniądze.

Zasada „bierz, albo płać” to zwykły szantaż, który oznacza, że do Polski mogą być przymusowo relokowani nielegalni imigranci. Jeśli pakt zostanie ostatecznie przyjęty, decyzja w tej sprawie nie będzie należeć do naszego kraju! To ogromny skandal, na który przystaje rząd Tuska! Wzywamy nową władzę, by stanowczo się temu sprzeciwiła!

Jako Konfederacja sprzeciwiamy się masowej i niekontrolowanej imigracji do Polski! Należy uszczelnić granicę UE i strefy Schengen, nie wpuszczać imigrantów zamiast ich
później relokować. Lepiej przecież zapobiegać niż leczyć!Źródło

4 KOMENTARZE

  1. CI którzy zaprosili „nachodzców” powinni ze sweich podatków zapewnić i,m utrzymanie a nie obciążąć TYM innnych . Z FUNDUSZEM KOSCIELNYM tak chcą zrobic a tu dotacje dla Kościoła Islamskiego z budżetu…!!!???

  2. My Polacy się na to nie zgadzamy.Pan Tusk z tego co pamiętam to przed wyborami obiecał nie przyjmować.Dzisiaj wiemy co to jest obietnica.A tak naprawdę przyjmowanie nic nie zmieni.Dzisiaj przyjmiemy kilka tysięcy to w następnym roku to samo.Nie zbawimy całej Afryki i innych krai dla tylko do socjalu.

spot_img