Gdy informowaliśmy o tym już rok temu, to media milczały, a niektórzy oskarżali …

Podobne

Udostępnij


Gdy informowaliśmy o tym już rok temu, to media milczały, a niektórzy oskarżali nas o dezinformację i sianie paniki. Teraz przyznają nam rację i potwierdzają – miliony Polaków czekają ogromne wydatki na przymusowe remonty domów, bo UE zmienia przepisy!

➡️ „Bruksela finalizuje przepisy, które mają na celu wprowadzenie wymogu budowy wyłącznie budynków niezanieczyszczających środowiska od 2030 roku. Istniejące budynki trzeba będzie remontować, by dostosować je do nowego prawa. Przymusowe remonty będą czekały kilka milionów Polaków.”

Bruksela dąży do redukcji emisji z budynków o minimum 60% do 2030 roku w porównaniu z rokiem 2015 i do całkowitej zeroemisyjności w 2050 roku. To szaleństwo. Ideologiczna polityka klimatyczna naraża kraje Unii Europejskiej na gigantyczne koszty!

Teraz poprzez dyrektywę EPBD chcą narzucić konieczność wykonywania kosztownych remontów milionów budynków, na co wielu ludzi nie będzie stać, dlatego nazwaliśmy tę dyrektywę „dyrektywą wywłaszczeniową”. Jakby tego było mało, Bruksela chce też zakazu montażu kotłów na paliwa kopalne, co spowoduje konieczność montażu urządzeń grzewczych na prąd. Dodatkowo obciąży to system energetyczny i podniesie i tak już wysokie ceny prądu!

Jesteśmy jedynym ugrupowaniem w Polsce, które się temu sprzeciwia! STOP klimatycznym wariactwom!Źródło

3 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj