GAJEWSKI vs. RADZIEJEWSKI: WOJNA IZRAELA Z HAMASEM WYMKNĘŁA SIĘ SPOD KONTROLI – CO BĘDZIE DALEJ?

Podobne

Udostępnij

🔔 PIERWSZE POLSKIE WYDANIE KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK. KLASYCZNA GEOPOLITYKA W ERZE KOSMICZNEJ” ZNAJDZIESZ W NASZEJ KSIĘGARNI:
👉 WESPRZYJ WYDANIE NOWEJ KSIĄŻKI BARTŁOMIEJA RADZIEJEWSKIEGO „NOWY PORZĄDEK GLOBALNY”:
📰 CZYTAJ ZA DARMO FRAGMENT KSIĄŻKI „ASTROPOLITIK”:
🔴 WSZYSTKIE TREŚCI NK CZYTASZ I OGLĄDASZ TERAZ ZA DARMO DZIĘKI WSPARCIU DARCZYŃCÓW. ZOSTAŃ JEDNYM Z NICH!:

⏩ Wspieraj bezpośrednio nasz kanał YT poprzez przycisk „wesprzyj” pod dowolnym filmem i otrzymuj bonusy: bit.ly/3JGeXDh
🔔 SUBSKRYBUJ NOWĄ KONFEDERACJĘ: 🔔
🔴 ODWIEDŹ KSIĘGARNIĘ NK:

„Tego typu operacje – one jeszcze w innej rzeczywistości, kiedy mówiliśmy o wypadach Fedainów w Organizację Wyzwolenia Palestyny, którzy bazowali albo w Jordanii, albo w Libanie, wtedy ostrzały rakietowe również miały miejsce. Natomiast z punktu widzenia skali jako takiej oraz poziomu brutalności tego, co zaszło, z czymś takim nie mieliśmy do czynienia nigdy dotąd.” – mówi dr Tomasz Gajewski, gość cotygodniowej rozmowy w cyklu ”Pomówmy realnie”!

dr Tomasz Gajewski – politolog, zastępca dyrektora Instytutu Stosunków Międzynarodowych i Polityk Publicznych. Specjalizuje się w prognozowaniu międzynarodowym oraz studiach nad wpływem postępu technologicznego (przede wszystkim technologii informacyjnych) i zmian klimatu na stabilność systemu międzynarodowego oraz parametry strategicznego środowiska bezpieczeństwa.

Materiał został nagrany 06.11.2023

🔔 ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z WSZYSTKIMI TREŚCIAMI NK:

⏩ Wspieraj Nas również na Patronite. Zostań naszym patronem:

Nasze media:
👍 Facebook:
👍 Twitter:
👍 LinkedIn:

🔴 WSPIERAJ NOWĄ KONFEDERACJĘ:

#radziejewski #pomówmyrealnie #gajewski #Izrael #hamas #Palestyna #Gaza #USA #Rosja #Iran

żródło

20 KOMENTARZE

 1. W kolejnej UTOPII to jest z wiarą w WOLNY RYNEK, liberalizm eksportuje WOJNY SPRAWIEDLIWE dla obrony DEMOKRACJI. Co zostało z czasów walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM. Po ZBRODNI PRZEMILCZENIA KATYŃ, nastąpiła RZEŹ WOŁYŃSKA, dziś Polsce został wystawiony żydowski rachunek za MIENIE BEZSPADKOWE.

  Trwa WOJNA O PIENIĄDZ, którą opisał Song Hongbing jako doskonalenie sztuki wywoływania kryzysów, aby na nich zarabiać. Polski badacz antyku Feliks Koneczny, autor opisu oryginalnego podziału na CYWILIZACJE, przestrzegał przed CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĄ, bo jak się okazuje może być pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI. Tak nazwał ŻYDOWSKĄ, w której to książce zamieścił rozdział EKONOMIA ŻYDOWSKA.

  Michael E. Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA, stąd ŻYDOBOLSZEWIZM, który przejął w działaniu rosyjski rasizm. Stąd ŻYDOBANDERYZM, który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ. Co Polski dotyczy to ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH, banderowskich, bandyckich korzeni?!

 2. Jak Rosjanie morduja , to glowne media i wiekszosc uzaleznionych politykow krzycza , ze to ludobojstwo , ale jak Izrael morduje na potege i to jak leci , to geby i uszy maja maja pozatykane .

  Doprawdy kosmiczna .

  Dla mnie , to bardzo dobry wyznacznik , kto , kim jest tak naprawde .

  ps. Gdzie te wszystkie lewaki krzyczace o faszyzmie , nazizmie , ksenofobii , szowinizmie itp . pierdolach ?

 3. Proszę zwrócić uwagę na pewien ciekawy szczegół: wśród obywateli Izraela jest bardzo dużo tych pochodzących z terenów rosyjskojęzycznych, z ich typową barbarzyńską mentalnością i zachłannością. I coraz więcej ich przybywa. Są więc jeszcze "na dorobku". Świeżaki. Przypuszczam, że to głównie oni przez ostatnie lata nakręcali dzikie osadnictwo na terenach zajętych przez Palestyńczyków, bezmyślnie wierząc w swoją bezkarność i pragnąc szybko się nachapać.

 4. Moim zdaniem te ofiary sa celowe . Chca doprowadzic do likwidacji narodu Palestynskiego Dlatego te bomby nuklearne. Takie. (Demokratyczne wartosci). Pod oslona militarna Usa i propagandowej Ue. Nato przegrywa na terenach Ukrainy chca nadrobic na Bliskim Wschodzie. Dominacja nad calym Swiatem wymyka sie z rak .

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj