Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, pełniąc służbę w rejon…

Podobne

UdostępnijFunkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Zakopanem, pełniąc służbę w rejonie byłego przejścia granicznego ze Słowacją 🇸🇰 w miejscowości Winiarczykówka, zatrzymali niebezpiecznego sabotażystę podającego się za obywatela Mołdawii🇲🇩.

Po informacji przekazanej przez Policję w Nowym Targu o prowadzonym pościgu za uciekającym samochodem osobowym w kierunku granicy ze Słowacją, zakopiańscy funkcjonariusze SG zatrzymali pojazd przy użyciu kolczatki drogowej. Jak się okazało kierujący pojazdem mężczyzna był poszukiwany za przygotowywanie działań sabotażowych na terytorium Polski.

‼️Na szczęście … to tylko wspólne ćwiczenia służb pod kryptonimem „Kolczatka 2023”, których organizatorem była Placówka Straży Granicznej w Zakopanem.

Ćwiczenia miały na celu koordynację służb w przypadku wystąpienia konieczności przeprowadzenia wspólnych działań blokadowych z użyciem kolczatki drogowej. Wraz z funkcjonariuszami zakopiańskiej placówki i Wydziału Zabezpieczenia Działań KaOSG w Nowym Sączu ćwiczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu i strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnicy Wielkiej. Ponadto w ćwiczeniach brali udział strażnicy graniczni z Placówki Straży Granicznej w Tarnowie.

#StrażGraniczna #KarpackiOddziałSG #PSGwZakopanemŹródło

2 KOMENTARZE

  1. Chciałbym zaznaczyć jedną rzecz jaką obserwuję od dawna odwiedzając fanpage innych polityków. Otóż nigdzie nie ma tyle hejtu co pod postami osób związanymi z Konfederacją. Wszędzie indziej potrafią ludzie w sposób normalny i kulturalny przekazać dobre słowo, swoje poparcie, tylko tutaj zbiega się masa osób, które wręcz plują jadem. Ludzie, opanujcie się, nie zachowujcie się jak zwierzęta. Macie swoici idoli, to idźcie im pogratulować zamiast zachowywać się w taki sposób, że można stracić wiarę w człowieczeństwo.

spot_img