Fundacja Polskie Veto w ramach projektu Norymberga 2.0 składa zawiadomienie do …

Podobne

Udostępnij


‼️ Fundacja Polskie Veto w ramach projektu Norymberga 2.0 składa zawiadomienie do prokuratury przeciwko Adamowi Niedzielskiemu! Dołącz do postępowania jako osoba pokrzywdzona!

‼️ Wysoka liczba zgonów nadmiarowych (ponad 200 000) jest „spowodowana złym stanem zdrowia Polaków, a nie ograniczoną dostępnością pomocy lekarskiej w trakcie pandemii”. – W zestawieniu z danymi z krajów, których społeczeństwa bardziej dbają o zdrowie, wynika jasno, że problemem jest styl życia Polaków. Wpływ na nasze zdrowie ma przecież tryb życia, a także dieta i nałogi – stwierdził niegdyś Adam Niedzielski w telewizji Polsat.

‼️ My wiemy, że to jego wina!

‼️ Jeśli zostałeś w jakikolwiek sposób pokrzywdzony w czasie tak zwanej pandemii, na przykład zamknięto Cię na kwarantannie, nie wpuszczono do przychodni, lekarz domówił Ci leczenia, zamknęli Ci biznes lub ukarano Cię za prowadzenie biznesu, szkoła terroryzowała Twoje dziecko z powodu maseczki lub braku przyjętego eksperymentu medycznego, pracodawca Cię zwolnił bo nie poddałeś się sanitaryzmom, policja ukarała Cię mandatem za brak maseczki, nie mogłeś wejść do kościoła, nie wpuszczono Cię na koncert, straciłeś kogoś bliskiego bo nie doczekał się właściwego leczenia lub spotkało Cię cokolwiek, co naruszało Twoje podstawowe prawa, to jesteś we właściwym miejscu… Teraz możesz się przyczynić do tego, że Niedzielski odpowie za swoje decyzje…

👉 Link do omawianych pism znajduje się w komentarzu.

#NiedzielskiPodSądŹródło

15 KOMENTARZE

spot_img