Flesz Bosak & Mentzen na żywo Wrocław 28.09.2023

Podobne

Udostępnij

Program wyborczy „Konstytucja dla Wolności”:
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak @SlawomirMentzen

#Konfederacja #Wrocław #BosakMentzen
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!
Czwórka Konfederacji:
1)Proste i niskie podatki
2)Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
3)Mieszkania i domy tańsze o 30%
4)Gotówka chroniona Konstytucją

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Flesz Bosak & Mentzen na żywo Wrocław 28.09.2023

żródło

12 KOMENTARZE

 1. BRAWO BRAWO BRAWO DLA WAS PRAWI SYNOWIE POLSKIEJ ZIEMI KONFERENCJA JEDYNA NASZA PRAWDZIWA CZYSTA NIEUMOCZONA W ŻADNE UKLADY POLSKA PRAWICA W TYM SZAMBIE KTORY ZWIE SIĘ POLSKIM SEJMEM KTÓRA JAKO JEDYNA OD SAMEGO POCZĄTKU MOWILO PRAWDĘ JAK JEST WIELKI IM SZACUNEK ZA ODWAGĘ MÓWIENIA PRAWDY JAKA JEST ZA GODNOŚĆ I HONOR POLAKA TYLKO KONFERENCJA OSTATNI BASTION NADZIEJI NA WOLNĄ SUWERENNĄ NIEPODLEGŁA NORMALNĄ I BEZPIECZNA POLSKĘ DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKOW i DALSZYCH POKOLEN POLAKOW BY POLSKA BYŁA POLSKA A POLAK POLAKIEM BÓG HONOR OJCZYZNA BUDŹ SIE POLSKO POWSTAŃ Z KOLAN ZRZUĆ KAJDANY DOŚĆ PLUCIA NAM NARODOWI POLSKIEMU W TWARZ NA NASZEJ POLSKIEJ PIASTOWEJ ŚWIĘTEJ ZIEMI PRZEZ ZYDOWSTWO UKRSINCOW SZWABÓW BRUKSELI RUSKÓW WSZYSCY WON A KTO GOŚĆ NIECH SZANUJE TO CO NASZE POLSKIE ŚWIĘTE INACZEJ WON CZAS NAJWYZSZY CZAS POWSTRZYMAĆ ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO ZLO TYCH CHORYCH SZALENCOW RZADZACY PROZYDOWSKIE UKRAINSKIE POLIN NIKCZEMNA BEZ BOGA BANDA CZWORGA STARY UKLAD kOMUCHOW MAGDALENKOWY MY NIERUSZAMY WASZYCH WY NIE RUSZACIE NASZYCH TYLKO NAZWY PARTII SIE ZMIENIAJA A MORDY ZDRADZIECKIE SPRZEDAJNE CHCIWE PODLE NIKCZEMNE TE SAME CZEGO TYLKO SIE TKNĄ TO WSZYSTKO JEST NA ZGUBĘ NASZEGO NARODU POLSKIEGO NIGDY ICH WIĘCEJ INACZEJ POLSKI NIE BĘDZIE TYLKO ŻYDOWSKA UKRAIŃSKA POLIN A MY NASZE POLSKKIE DZIECI WNUKI PRAWNUKI DALSZE POKOLENIA POLAKOW BĘDĄ GOJAMI NIEWOLNOKAMI DLA ŻYDA Z MISKĄ RYŻU NA KOLANACH JAK POWIEDZIAŁ ŻYD PINOKIO MORAWIECKI ZA MISKĘ RYŻU MACIE PRACOWAĆ POLACZKI WIĘC ŁĄCZMY SIĘ MOŻEMY SIĘ RÓŻNIC MIEC INNE POGLĄDY ALE NASZA WOLNOSC i WOLNĄ OD ZYDOWSTWA UKRSINCOW SZWABÓW BRUKSELI RUSKÓW POLSKĘ NASZĄ OJCZYZNE MAMY JEDNĄ WIĘC Z ODWAGĄ GODNOŚCIĄ i HONOREM NASZYCH DZIADOW BITYCH i KATOWANYCH W UBECKiCH KAZNIACH 80 PROCENT KATÓW ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ONI NIGDY SIE NIE PODDALI I DO KOŃCA BICI KATOWANI MORDOWANI WALCZYzlI O WOLNA POLSKĘ DLA NAS NASZYCH DZIECI WNUKÓW PRAWNUKOW i DALSZYCH POKOLEN POLAKOW BY POLSKA BYŁA POLSKA A POLAK POLAKIEM

 2. 🇵🇱🇺🇦 WAŻNE: Próbuje się nam w ostatnim czasie wmówić, że to Polska jest winna pogorszenia stosunków z Ukrainą, bo idą wybory itp. Nie wierzcie w to! Oni mieli nas w głębokim poważaniu od samego początku. Spisałam fakty godzące w Polskę i naród polski:
  – gloryfikacja UPA oraz zbrodniarzy wojennych takich jak Bandera, Szuchewycz, Klaczkiwski. Stawianie im pomników, nazywanie ulic ich imionami, zaprzeczanie ich zbrodniom przeciwko narodowi polskiemu, manipulacja historii w szkołach.
  – wykorzystywanie przez Ukraińców w Polsce czerwono-czarnych flag UPA. Miliony braci przyjechało do naszego kraju i próbują nam wmówić, że ludzie, którzy mordowali nasze rodziny, to bohaterowie. Nie wierzcie w to, że Banderę gloryfikują tylko ludzie na zachodzie Ukrainy! Tak było 10 lat temu, ale intensywny proces gloryfikacji zrobił swoje. Według sondy przeprowadzonej przez samych Ukraińców w kwietniu 2022, 74% Ukraińców odpowiedziało, że Bandera to bohater, oraz 81% odpowiedziało, że UPA to bohaterowie. A to było ponad rok temu, teraz te wyniki byłyby dużo wyższe. A według sondy przeprowadzonej przez CBOS w Polsce, 57% Ukraińców mieszkających w Polsce uznaje Banderę za bohatera, 27% nie ma zdania, a tylko 16% jest przeciwko. Zaznaczam, że duża część osób na pewno wie, że te odpowiedzi są w Polsce kontrowersje i dlatego odpowiedziała, że nie ma zdania.
  – blokowanie ekshumacji na Wołyniu. Szef ukraińskiego IPN Anton Drobowycz powiedział, że Ukraina zezwoli na pochowanie naszych rodzin tylko pod warunkiem, że postawimy w Polsce pomnik UPA. To tak, jakby Rosjanie powiedzieli, że pochowają ludzi zamordowanych w Mariupolu, jeśli Ukraińcy zbudują u siebie pomnik Putina. Chociaż przypominam, że nawet Rosjanie zgodzili się na ekshumację ofiar Katynia, teraz stoi tam pomnik. A na Ukrainie? Nasz premier musiał zbudować swój własny krzyż z patyków i postawić go w rowie koło drogi (krzyż został szybciutko przez Ukraińców usunięty po wizycie Morawieckiego). Pomijam fakt, że Morawiecki pojechał na Ukrainę o świcie, bez rozgłosu medialnego – żeby miejscowi się nie zorientowali przypadkiem, bo przecież to byłoby niewygodne dla władz Ukrainy. Nasze rodziny leżą gdzieś daleko od cywilizacji, w masowych grobach, bez krzyża, bez imienia, nie ma gdzie położyć kwiatów czy zapalić znicza. To nieludzkie.
  – blokowanie dochodzenia w sprawie tragedii w Przewodowie, gdzie ich rakieta zabiła dwóch obywateli Polski. Ukraina odmawia dochodzenia, gdyż okłamują swój naród, że to była rosyjska rakieta. Przypominam, że rodziny poszkodowanych nawet nie otrzymały słowa "przepraszam". Ich oficjalna wersja jest taka, że to była rosyjska rakieta, ale Polska kłamie na ten temat, bo wtedy musiałaby wypowiedzieć wojnę Rosji.
  – słowa Mychajło Podolaka (doradca Zełenskiego), który powiedział, że Ukraina będzie uznawała Polskę za przyjaciela tylko do zakończenia wojny. Wygodnie, co nie?
  – kłamstwa ukraińskich polityków na temat tego, że Polska nie zezwala na tranzyt zboża przez nasze terytorium. Pozwanie nas do sądu i embargo na nasze produkty, podczas gdy z Rumunią stworzyli "porozumienie dżentelmenów".
  – słowa Wołodymyra Zełenskiego na oczach całego świata na forum ONZ w Nowym Jorku, że Polska jest marionetką Moskwy i pracuje dla Rosji.
  – wybranie Andrija Melnyka na wiceministra spraw zagranicznych. Ten człowiek nienawidzi Polaków, od razu zaczął w mediach z nas szydzić. Warto dodać, że wcześniej został zwolniony z posady ambasadora w Niemczech, gdyż negował i usprawiedliwiał zbrodnie UPA i Bandery na Polakach i Żydach. Niemcom się to nie spodobało (raczej część o Żydach).
  – świętowanie przez Walerija Załużnego (naczelnego dowódcy sił zbrojnych) urodzin Bandery wraz z ukraińskim parlamentem, powieszenie w parlamencie portretu Bandery.
  – oklaskiwane przez Zełenskiego w kanadyjskim parlamencie Jarosława Hunkę – weterana nazistowskiej dywizji SS Galizien, który dopuścił się wielu zbrodni. Dywizja SS Galizien mordowała polskich cywilów oraz krwawo tłumiła Powstanie Warszawskie.
  – wybranie przez naród ukraiński w publicznym głosowaniu, aby nazwać ulicę w Kijowie na cześć Wołodymyra Kubijowycza – nazisty, który stworzył dywizję SS Galizien. Tak, on otrzymał najwięcej głosów od narodu ukraińskiego. Premier Izraela musiał interweniować. W polskich mediach o tym nie było. Wyszukajcie sobie po angielsku: Kyiv to name a street after Nazi.
  – gloryfikowanie Azowa, chociaż to neonazistowska dywizja, potępiana przez Stany Zjednoczone przed wojną. Jej symbol to neonazistowskie czarne słońce oraz symbol nazistowskiej dywizji SS Das Reich. Przed wojną organizowali antypolskie marsze pod hasłem np. "Miasto Lwów nie dla polskich panów" (місто Львів не для польських панів).
  – słowa Kyryło Budanowa (szef ukraińskiego wywiadu), że Bandera jest nieśmiertelny i publiczne gloryfikowanie jego postaci.
  – ogłoszenie zamknięcia wszystkich szkół mniejszości narodowych do końca 2023 – w tym polskich. Podczas gdy w Polsce powstaje coraz więcej ukraińskich szkół.
  – wręczenie przez Zełenskiego odznaczeń weteranom UPA, którzy gwałcili, torturowali i zabijali polskie dzieci.
  – wywieszanie czerwono-czarnych flag UPA na hotelach, w których nocują polscy politycy, gdy jadą na Ukrainę. Ciekawe, jaka byłaby ich reakcja, gdybyśmy powitali Zełenskiego flagami Rosji w Polsce. Wieszanie flag UPA w polskim cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie.
  – filmiki udostępniane przez ukraińską armię, na których wywieszają flagi UPA na Krabach, które daliśmy im bezpłatnie. Oraz malowanie na nich symboli SS Das Reich (I jednocześnie Azowa, bo to ten sam symbol).
  – promowanie "historyków" jak Iryna Farion, którzy manipulują historią i przekonują społeczeństwo, że na Wołyniu to Polacy mordowali Ukraińców. Wpiszcie sobie Ірина Фаріон Волинь i zobaczcie, jakie kłamstwa ona mówi. Zrobiła też filmik, w którym nazwała Polskę hieną, która pasie się krwią Ukraińców.
  – zalegalizowanie przez ich Radę Wierchowną nazistowskich symboli dywizji SS Galizien.
  – totalne zignorowanie polskich władz przez Zełenskiego, podczas jego pobytu w Lublinie.
  – dyskryminacja Polaków na Ukrainie. Podczas gdy Ukraińcy w Polsce mają takie same prawa, jak Polacy, nawet nie będąc obywatelami Polski, polska mniejszość żyje na Ukrainie w tragicznych warunkach, chociaż mają obywatelstwo Ukrainy. Ukraińcy w Polsce mogą korzystać z darmowej ochrony zdrowia, szkolnictwa, pomocy psychologicznej, bezpłatnych kursów profesji i języka, wiele rodzin otrzymało bezpłatne mieszkanie, jedzenie, odzież. Otrzymują też zasiłki socjalne. Myślicie, że Polacy na Ukrainie są tak traktowani? Nie. Wejdźcie sobie na YouTube na kanał Studio Wschód. To organizacja charytatywna, która pomaga Polakom na wschodzie. Można zobaczyć, jak pomagają rodzinie z 6 dzieci i niepełnosprawnym dziadkiem, którzy żyją w rozpadającym się domu. Albo babci, która 4 lata żyła ze złamaną nogą i nikt jej nie pomógł. Nasi rodacy nie mają pieniędzy na lekarstwa, na lekarzy, na jedzenie, na remont domu. I nie otrzymują ŻADNEJ pomocy od ukraińskiego państwa.
  Mogłabym tak wymieniać bez końca. A to tylko lista sytuacji, w których ich politycy okazali nam brak szacunku. Ale przecież można też spisać długą listę sytuacji, gdy zwykli obywatele źle się zachowywali, oraz listę zagrożeń, wynikających z tak dużego napływu ich do naszego kraju. Można kopiować jak ktoś chce i podawać dalej!

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj