Flesz Bosak & Mentzen na żywo Nowy Sącz 30.09.2023

Dziękujemy, że mimo deszczowej pogody tak wiele osób pojawiło się na spotkaniu Bosak & Mentzen w Nowym Sączu! Nawet zła pogoda nie jest w stanie nam przeszkodzić w świetnym spotkaniu! 🙂
Program wyborczy „Konstytucja dla Wolności”:
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @krzysztofbosak @SlawomirMentzen

#Konfederacja #NowySącz #BosakMentzen
————-
✅ Zaproś znajomych i rodzinę do subskrybowania naszego kanału, wysyłaj im nasze filmy, zachęcaj do głosowania na Konfederację i pomóż nam rozbić „bandę czworga” z PiS, KO, Lewicy i PSL!
Czwórka Konfederacji:
1)Proste i niskie podatki
2)Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
3)Mieszkania i domy tańsze o 30%
4)Gotówka chroniona Konstytucją

Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥
Polecamy nowy program Bosak & Mentzen:

Materiał wyborczy KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

Flesz Bosak & Mentzen na żywo Nowy Sącz

1. Mogło być 20%…,ale ostro pracujecie żeby nie było więcej niż 10. Wystarczy spojrzeć na to obiektywnie. Poruszacie mega kontrowersyjne tematy jak np,lasy państwowe, dajecie mało precyzyjnymi wypowiedziami wodę na młyn dla zdrajców z tv którzy potem wykorzystują przeciwko. No i Korwin powinien mieć zakaz wypowiadania się o kobietach, hitlerze i Rosji. On najbardziej pilnuje by było max 10.