Finalizacja prac nad „800+”. Rząd PiS bez żenady kontyuuje korumpowanie wyborców!

Program wyborczy „Konstytucja dla Wolności”:
Subskrybuj nasz kanał:
Chcesz wiedzieć więcej? ⬇⬇⬇

Lajkuj, subskrybuj, obserwuj i dołączaj do nas na naszych stronach, grupach i kontach:
na Instagramie:
na Facebooku:
na Twitterze:
na TikToku:
Podcasty Konfederacji:
Oficjalna strona:

Chcesz pomóc Konfederacji? Udostępniaj nasze treści!

Zapraszamy na kanały naszych liderów: @KonradBerkowicz

#Konfederacja2023 #800+ #Rozdawnictwo
————-
Zgadzasz się? Chcesz nas wesprzeć?
Polub 👍
Skomentuj 💬
Podaj dalej ➥

Czwórka Konfederacji:
1)Proste i niskie podatki
2)Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców
3)Mieszkania i domy tańsze o 30%
4)Gotówka chroniona Konstytucją

Polecamy program Bosak & Mentzen:

1. Taka prawda,komu się nie chce pracować ,rodzi dzieci, aby pić i żyć za te właśnie pieniądze i inny socjal ,bo to do dochodu się nie wlicza i tak rodziny nierobów żyją na koszt innych,podobnie jak Ukraińcy,którzy to pobierają i mają oprócz tego zapewnione utrzymanie.A te które rodzą dla pieniędzy,znęcają się w każdej postaci nad tymi dziecmi,bo one chcą jeść a więc też coś mieć z tych pieniędzy.Tak więc jak powiedział p..Konrad, patologia rośnie.Ale PIS ma w tym cel; uzależnić od rządu i wykazywać mniejsze bezrobocie, te co mają socjal po co się rejestrowac jako poszukująca prace, jeszcze trafi się oferta

2. Brawo Konfederacja. Jeszcze dodam, że taki dostaje za darmo od państwa pieniądze co może bez problemu zarobić i godnie żyć a ten co naprawdę potrzebuje to nie ma za co żyć. Sam jestem chory, mam orzeczenie niepełnosprawności pierwszego stopnia, nie jestem w stanie pracować i dali mi 760zł bym sam przeżył przez miesiąc a nie jeden co chla i nie chce mu się robić się że mnie wyśmiewa bo korzysta z kasy dzieciaków i wszystkich dodatków i plusów jakie tam mają i rozdawają. A mi nawet się renta nie należy.

3. Konfederaci – najpierw nie poprą 800+ a następnie, jak w deklaracji na wielkiej konwencji – nie pomożemy. Już widzę waszą troskę o naprawę dziurawego budżetu – jak w każdym Państwie, ale wy KAPITALIŚCI będziecie usprawiedliwiać swoje skąpstwo, troską o budżet – zawsze dziurawy.