[Express Biedrzyckiej] Krzysztof Bosak , prof. Anna Siewierska [NA ŻYWO]

⌚ 8.47 – Gościem Sedna Sprawy będzie Dariusz Wieczorek – Minister Nauki
⌚ 9.07 – Gośćmi Expressu Biedrzyckiej będą – Krzysztof Bosak- Wicermarszałek Sejmu RP oraz prof Anna Siewierska – politolożka, Uniwersytet Rzeszowski
⌚ 10.30 – Gościem Raportu będzie – Leon Komornicki – generał dywizji Wojska Polskiego w stanie spoczynku

🎙Posłuchaj PODCASTU Express Biedrzyckiej
Spotify:
Apple:
Google:

🔔 Subskrybuj Nasze Kanały 🔔
🔶Kanał Super Express: @SuperExpressOfficial
🔶Kanał Super Express 2: @SuperExpress2
🔶Kanał Super Express Sport: @SuperExpressSport
🔶Kanał KOLOSEUM: @KOLOSEUMSE
🔶Kanał ROZRYWKA: @ROZRYWKASE
🔶Kanał Niezapomniani: @niezapomniani
🔶 Kanał Andrzeja Kostyry: @KOstyraSE

Zaobserwuj nas również tutaj:
🟡 Facebook:
🟡 Instagram:
🟡 Twitter:

#expressbiedrzyckiej #bosak #konfederacja

1. Bosak od dawna wygłasza pisowskie poglądy..czyli szczujnia..Przepraszam za wyrażenie.. To że jest inteligentny robi to w sposób w miarę kulturalny ..wręcz blyskotliwy ..slowotokiem powala w pierwszej rundzie…Szkoda tylko iz marnuje swój talent dla partii Pis….która podczas ośmiu lat udowodniła swoimi niegodziwymi poczynaniami jak bardzo im zależy na władzy i mamonie a jak bardzo na Rodakach..Buta arogancja bezczelna pewność siebie brak kultury..to właśnie znak rozpoznawczy Partii która uznała się za moznowladcow których prawo nie obowiązuje.

2. Bosak absolutnie kłamie odnośnie tego, ze nikt nic nie wygrywał przy użyciu pegasusa. Niedawno sluchalam wywiadu z panią mecenas Beata Kruczek, której klienta (były pracownik CBA) skrzynka pocztowa została przejęta i prowadzono z Panią prawnik wymianę maili, o których klient nie miał pojęcia. Były to maile obraźliwe i wulgarne, mające na celu zakończenie współpracy z owym klientem, który rzekomo wysyłał owe wiadomości.