Exposé MSZ Radosława Sikorskiego składało się przede wszystkim z rozliczenia ostatnich 8 lat polityki pisowskiej oraz próby udowodnienia, że interes Polski i Ukrainy jest w zasadzie tożsamy, w związku z czym musimy być ich ambasadorem na świecie.

Stosunkowo mało wątków określających czym jest Polski Interes Narodowy i jak go realizować w relacjach bilateralnych oraz na arenie światowej.

1. czyli typowe polityczne bełkotanie.. tez to sotosujecie jako Konfederacja choć trzeba uczciwe przyznac, że staracie się jak najmniej. Ja PO to nie trawie – trwałą mam pamięc i pamiętam jak było – jednak jesli chodzi o MSZ to ta zmiana rzadu wydaje sie o niebo lepsza zmiana polskiej dyplomacji..

2. Przygotowania do uKROpolinu pełną parą. Żadne wybory nic w tym kraju nie zmienią. Jesteśmy kolonią Polska umiera. Już więcej wolności było za komuny i jedzenie i woda były zdrowe. I przemysł był nasz. Teraz jest już po wszystkim.
    Jeśli polskie uczelnie są przeciwko własnemu narodowi to już po wszystkim. Pisaniem Panowie politycy nic nie wskóracie naród jest ogłupiany technologią 5G i zmianą częstotliwości w zależności co chcą wywołać.