Ewa Zajączkowska: Zawsze dumna z biało-czerwonych barw Do ciszy wyborczej poz…

Ewa Zajączkowska: Zawsze dumna z biało-czerwonych barw 🙂 🇵🇱

Do ciszy wyborczej pozostały już tylko 3 tygodnie! Kandyduję do Parlamentu Europejskiego z 2. miejsca w Warszawie i powiatach podwarszawskich. Dziękuję Wam z całego serca za dotychczasowe fantastyczne wsparcie mojej kampanii i na ostatniej prostej proszę o więcej! Proszę o mobilizację wszystkich, którym zależy na obronie polskich interesów. To najważniejsze wybory europejskie od wielu lat, a Wasze zaangażowanie ma kluczowe znaczenie!

Walczę o mandat do europarlamentu, by bronić Polaków przed Zielonym Ładem, dyrektywą budynkową, paktem migracyjnym, ograniczaniem gotówki i zakazem sprzedaży aut spalinowych. Te wszystkie szkodliwe wariactwa trzeba zatrzymać! Możemy to zrobić przy urnach wyborczych już 9 czerwca!

⭐️Wesprzyj mnie w kampanii przychodząc na spotkanie otwarte, udostępniając miejsce na baner, zachęcając innych do głosowania. Możesz także wesprzeć mnie finansowo:
🔥Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Ewa Zajączkowska-Hernik.