Ewa Zajączkowska: „Polityka migracyjna UE jest skrajnie nieodpowiedzialna, ale m…

Podobne

Udostępnij


Ewa Zajączkowska: „Polityka migracyjna UE jest skrajnie nieodpowiedzialna, ale my jako Polacy możemy jeszcze uczyć się na błędach innych państw. W przypadku Hiszpanii, Francji, Szwecji, Włoch, Niemiec czy Grecji jest już za późno. My bądźmy mądrzy przed szkodą.

Ci ludzie w sposób niekontrolowany napływają do Europy. Nie wierzę w to, że Unia Europejska nie jest w stanie poradzić sobie z problemem imigracji. Nie wierzę, że UE nie ma do tego narzędzi. UE po prostu nie chce tego zrobić i najwyższy czas powiedzieć „stop” polityce, która zagraża naszemu bezpieczeństwu!”

✅ 9 czerwca w Warszawie i okolicach głosujemy na Ewę, bo #ChcemyŻyćNormalnie!Źródło

5 KOMENTARZE

  1. To dziewcze nie pojęcia o emigracji Polaków w latach 80-tych i całe szczęście dla nas, że wtedy nie było takich popaprańców, którzy za pieniądze Moskwy rozsiewali taką propagandę i starali się wymusić na rządach swoich krajów zamknięcie granic przed emigrantami z Polski!!!

  2. Ja jako podatnik nie mam zamiaru pracować na ludzi gdzie przypływają z kraju gdzie nie ma wojny.Nie mam zamiaru pracować dłużej aby ich utrzymywać .Ludzie którzy przypływają nie chcą pracować a wręcz przeciwnie siedzieć na nasz koszt .Chce żyć w bezpiecznym kraju jak ten a nie taki jak Francja Belgia czy Niemcy.Czas na polexit.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj