Ewa Zajączkowska: Niebywały skandal. Tak działa chora poprawność polityczna i co…

Podobne

Udostępnij


Ewa Zajączkowska: Niebywały skandal. Tak działa chora poprawność polityczna i coraz większa cenzura. Niemiecka polityk, Marie Kaiser, została skazana i ukarana grzywną 6000 € za opublikowanie – uwaga – PRAWDZIWYCH statystyk pokazujących, że afgańscy i afrykańscy imigranci popełniają przestępstwa wielokrotnie częściej w porównaniu z niemieckimi obywatelami. Fanatycy multikulti i paktów migracyjnych chcą ukryć prawdę, ale nie pozwolimy im na to.

W Parlamencie Europejskim jednym z moich głównych zadań będzie powołanie międzynarodowej komisji śledczej do spraw walki z nielegalną imigracją. Mam dość poprawności politycznej, mam dość tego, że kobiety w Europie są coraz bardziej zagrożone. Idę do europarlamentu po to, by walczyć o bezpieczeństwo Polek i naszych dzieci!Źródło

4 KOMENTARZE

  1. Jak idzie się wieczorami przez Warszawę to nie można nigdzie spotkać Jezyka Polskiego. Teraz pytanie brzmi czy to zaczyna się u nas wpuszczanie wszystkich pokolei jak leci. Czy to jest sytuacja tego rodzaju, że coraz więcęj ludzi robi tu interesy, studiuje i ucieka z Zachodniej Europy?

spot_img