Ewa Zajączkowska: NA SIEBIE Co trzeba zrobić w Parlamencie Europejskim? Po p…

Podobne

Udostępnij


Ewa Zajączkowska: NA SIEBIE❗ 😉

Co trzeba zrobić w Parlamencie Europejskim?

Po pierwsze, odrzucić pakt migracyjny i powołać specjalną komisję śledczą do spraw nielegalnej imigracji. Codziennie oglądamy obrazki jak kobiety w Niemczech, Francji, Szwecji, w innych państwach Unii Europejskiej są gwałcone, okradane, napadane. Ja nie chcę tych ludzi w Polsce. Chcę, by Polki i nasze dzieci były bezpieczne. Dlatego zrobię wszystko, by ci ludzie do Polski nie trafili.
👉 Nie życzę sobie, żeby unijni urzędnicy zmuszali nas do przyjmowania nielegalnych imigrantów pod groźbą kar finansowych, bo nie potrafią sobie poradzić z mafiami przemytniczymi i handlem ludźmi.

Należy uchylić dyrektywę budynkową EPBD. Tak naprawdę to „dyrektywa wywłaszczeniowa”, bo uderzy w miliony Polaków przymusowymi remontami klimatycznymi mieszkań i domów, na co wielu ludzi nie będzie stać. Dlatego stworzyłam projekt rezolucji w Parlamencie Europejskim, który wzywa Komisję Europejską do odrzucenia dyrektywy EPBD!
👉 Nie życzę sobie, żeby unijni urzędnicy dyktowali nam czy mamy ocieplać swój dom, czy nie, czy mamy wymieniać w nim okna, czy nie, czy dom ma być zeroemisyjny, czy nie, czy dom ma mieć klasę energetyczną G, D, czy E, bo inaczej nie będę można go wynająć lub sprzedać.

Trzeba w CAŁOŚCI odrzucić Zielony Ład i obronić polskie rolnictwo, bezpieczeństwo żywnościowe oraz całą nasz przemysł przed katastrofą. Bez polityków typu Urszula von der Leyen, Frans Timmermans, Guy Verhofstadt, czy Donald Tusk, możemy żyć, ale bez rolnictwa i produkcji żywności – nie. Te klimatyczne wariactwa to też zamordyzm, który ogranicza nasze prawa i swobody obywatelskie, robiąc z nas niewolników.
👉 Nie życzę sobie, by jakiś unijny urzędnik dyktował nam jakim samochodem mamy jeździć. Co mają zrobić ludzie, którzy nie mają pieniędzy na elektryka, tylko na dwudziestoletnie auto? Większości Polaków nie będzie na stać na nowe podatki od aut spalinowych czy wymianę samochodu na nowy.

Cała polityka Unii Europejskiej doprowadzi do tego, że biedni staną się jeszcze biedniejsi! Dlatego idę do Parlamentu Europejskiego, żeby zatrzymać to szaleństwo i stanąć w obronie interesu zwykłych obywateli! #ChcemyŻyćNormalnieŹródło

spot_img