Ewa Zajączkowska: Lekarze i pielęgniarki zaczynają mówić wprost: rozpoczyna się walka z pandemią skutków szczepionek Covid-19.

Dlaczego tak się dzieje? Choćby dlatego, że polscy pacjenci byli szczepieni wadliwymi szczepionkami, co mogło wprost doprowadzić do utraty zdrowia/życia.

Dlaczego Adam Niedzielski nie siedzi w więzieniu? Gdzie PiS ukryło pana Niedzielskiego? A może właśnie dlatego został szybciutko zdymisjonowany, bo rząd miał wiedział, że NIK tworzy raport.

Co na to nowa minister zdrowia, pani Sojka?

Najwyższa pora skutecznie rozliczyć tę patologię, która dorabiała się na zdrowiu Polaków.

1. No. Widzę, że szefostwo Końfederacji zrozumiało, że dużo naiwniaków na te „proste i niskie podatki” to jednak nie złapie i wróciło do sprawdzonych tematów – Ukraińcy, pandemia, „powiesić Niedzielskiego”. Lepsze pewne 7%, niż 4,76.