Europosłowie KO, Lewicy, PSL i Polski2050 w Brukseli POZWOLILI na kolejny dokume…

Podobne

Udostępnij


Europosłowie KO, Lewicy, PSL i Polski2050 w Brukseli POZWOLILI na kolejny dokument Zielonego Ładu 👉 dyrektywę o charakterystyce energetycznej budynków!

Oto LISTA HAŃBY:
Róża Thun, Włodzimierz Cimoszewicz, Robert Biedroń, Bogusław Liberadzki, Marek Balt oraz Magdalena Adamowicz, Jarosław Duda, Tomasz Frankowski, Andrzej Halicki, Adam Jarubas, Jarosław Kalinowski, Włodzimierz Karpiński, Janusz Lewandowski i Elżbieta Łukacijewska.

Co czeka nas wszystkich? Przymusowe i bardzo kosztowne remonty klimatyczne budynków (wszystkie nowe budynki mieszkalne od 2030 roku będą musiały być budynkami o zerowych emisjach, natomiast od 2050 roku taki wymóg będzie obowiązywał również wszystkie istniejące budynki), od 2040 roku koniec kotłów na paliwa kopalne, w tym na gaz, czy obowiązek instalacji fotowoltaicznych na dachach budynków.

Eurokraci i wspierający ich politycy z KO, Lewicy, PSL i Polski2050 oraz rząd PiS, który zgodził się na Zielony Ład i Fit for 55 przygotowali dla nas istne klimatyczne szaleństwo, za które wszyscy zapłacimy gigantyczne pieniądze! Chcą zniszczyć nie tylko nasze rolnictwo, ale również nasze budżety domowe!Źródło

5 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj