Europoseł Róża Thun z Trzeciej Drogi potwierdza, że dyrektywa budynkowa, która pod groźbą surowych kar zmusi Polaków do bardzo kosztownych remontów klimatycznych swoich domówi i mieszkań, jest doskonała i „nie wymaga poprawy”!

👉 Liderka Szymona Hołowni dodaje: „Spokojnie, na pewno będą zorganizowane dobre kredyty, to najlepsze co może być na świecie.” 🤡
A my sądzimy, że jednak wysokie zarobki i niezadłużanie się są lepsze 😉

Może i dyrektywa budynkowa wywłaszczy wielu Polaków, ale za to będziemy mogli zaciągnąć fajne kredyty, na czym obłowią się banki.

✅ 9 czerwca nie wolno głosować na antypolskich kandydatów, takich jak Róża Thun! Namawiajcie rodzinę i znajomych, by głosowali na jedyne propolskie ugrupowanie, Konfederację!