EKOWARIACI DOPROWADZĄ DO POWSZECHNEJ NĘDZY: KOMISJA EUROPEJSKA CHCE REDUKCJI EM…

🌏⛔️ EKOWARIACI DOPROWADZĄ DO POWSZECHNEJ NĘDZY: 🇪🇺KOMISJA EUROPEJSKA CHCE REDUKCJI EMISJI CO2 O 90% DO 2040 ROKU‼🤯

🇪🇺 To nie żart – KE chce zbić emisję CO2 prawie do zera względem roku 1990 już za 16 lat. Czy wiecie, co oznacza to dla kraju, który opiera się na węglu, tak jak Polska❓U nas redukcje emisji gazów cieplarnianych względem 1990 r. na 2021 rok wynosiły zaledwie 15,7%‼ A jakie mamy ceny energii? Jak zniszczone mamy rolnictwo?

Wyobraźcie sobie w takim razie poziom 90%‼🤯

Wcześniej UE ustaliła już dwa inne cele klimatyczne, tzn. na 2030 rok redukcja o co najmniej 55%, a na 2050 – neutralność klimatyczna.

🇪🇺 Ekofanatycy nie dają za wygraną i prą w stronę kataklizmu, choć sami nie zamierzają mierzyć się w konsekwencjami swoich czynów. Kolejne polskie rządy nie próbowały realnie tego szaleństwa zablokować, a po obecnym nie ma nawet co spodziewać się oporu. Lecimy w przepaść i dodajemy gazu.

🇵🇱 Tylko Konfederacja od początku walczy z religią klimatyzmu i jej wyznawcami, a środowiska współtworzące polską ideową prawicę ostrzegały przed UE jeszcze przed 2004 rokiem. I mieliśmy pełną rację‼

Podajcie dalej‼

267 osób polubiło posta