Echa medialne naszej wczorajszej inicjatywy ;) Tak, b臋dziemy walczy膰 o zalegaliz…

Udost臋pnij

Echa medialne naszej wczorajszej inicjatywy 馃槈 Tak, b臋dziemy walczy膰 o zalegalizowanie marihuany!

Pose艂 Konfederacji Konrad Berkowicz poinformowa艂, 偶e jego ugrupowanie powo艂a艂o w czwartek parlamentarny zesp贸艂 do spraw legalizacji marihuany. „Zapraszamy do do艂膮czania wszystkich pos艂贸w innych opcji politycznych, kt贸rzy zgadzaj膮 si臋 z naszymi postulatami” – podkre艣li艂 polityk.

Jeste艣my wolno艣ciowcami i uwa偶amy, 偶e ka偶dy doros艂y cz艂owiek co do zasady mo偶e robi膰 wszystko, nawet sobie szkodz膮c, dop贸ki nie narusza wolno艣ci drugiego cz艂owieka. Na tym polega r贸偶nica mi臋dzy doros艂ym i dzieckiem, 偶e dziecku mo偶na co艣 zakaza膰, 偶eby sobie nie zrobi艂o krzywdy, a doros艂y to jest kto艣, kto sam decyduje, co zrobi膰 ze swoim 偶yciem i ponosi za to odpowiedzialno艣膰 – powiedzia艂 Konrad Berkowicz w Sejmie.

殴r贸d艂o

1. Jest jedno ale Tusk b臋d膮c premierem w dawnych czasach powiedzia艂 jasno i wyra藕nie 偶e jak on b臋dzie premierem on tego pomys艂u nie poprze w 偶aden spos贸b. Tak偶e wasza walka spe艂znie na niczym tak jak inne pr贸by przebicia si臋 legalizacji.

2. Z ca艂ym szacunkiem do Konfederacji ale czy na prawd臋 nie ma w naszym kraju wa偶niejszych i bardziej istotnych spraw do nag艂a艣niania i pr贸by ich naprawy?? Kto chce to i tak sobie kupi bo wie gdzie i da zarobi膰 sprzedawcy i plantatorowi bez 偶adnych podatk贸w a kasa zostanie w kieszeni przedsi臋biorczych ” rolnik贸w „. Pozdrawiam

Do艂膮cz do

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalist贸w.
ZOSTA艃 CZ艁ONKIEM
Mo偶esz zosta膰 r贸wnie偶 sympatykiem