Dzisiejsze pierwsze spotkanie za nami. Wylatuję z Lublina i o 12:30 widzimy się …

Podobne

Udostępnij

Dzisiejsze pierwsze spotkanie za nami. Wylatuję z Lublina i o 12:30 widzimy się w Rzeszowie!


dzisiejsze pierwsze spotkanie za nami. wylatuję z lublina i o 12:30 widzimy się ...
dzisiejsze pierwsze spotkanie za nami. wylatuję z lublina i o 12:30 widzimy się ...
dzisiejsze pierwsze spotkanie za nami. wylatuję z lublina i o 12:30 widzimy się ...Źródło

48 KOMENTARZE

  1. Musicie jak najszybciej usunąć Banasia ze swoich list. Tym jeszcze zyskacie w wyborach. Dlaczego? dlatego że udowodnicie że i PO i PiS nie grają uczciwie i to was uwiarygodni, że padliście ofiarą oszustwa z obu stron. Musicie Banasi wywalić póki jeszcze czas

  2. W zawierusze politycznej ostatniego czasu zaczyna być dostrzegalne czym jest UE pod przewodnictwem „eurokomuny”. Duża w tym zasługa Konfederacji, która informuje społeczeństwo o realnych zagrożeniach ze strony eurokratów. Dobrze, że chociaż oni to robią, bo establishment III RP mógłby starać się to ukrywać (PiS może mniej). Na ten moment na przykład Mentzen nie jest za wyjściem z UE, co potwierdził w wywiadzie u funkcjonariusza Kraśki. Ja myślę podobnie. Natomiast dużo zależy od rozwoju sytuacji. Jeśli eurokraci będą chcieć zmieniać traktaty i de facto odebrać nam niepodległość, przypuszczam, że od środowiska Konfederacji może zacząć się wręcz wybuch społeczny. Szczególnie Ruch Narodowy może się zradykalizować, bo to przecież są sprawy dla nich fundamentalne. Obawiam się, że może być z tego niezła granda. Narodowcy mogą nawet stwierdzić, że przechodzą do ostrej batalii i machnąć ręką na możliwą utratę części elektoratu. Zastanówcie się zatem dobrze nad tym wy tam w „bandzie czworga”. Niezależnie kto będzie rządził, lepiej żebyście nie prowadzili polityki na kolanach względem UE, a poszli w kierunku polityki asertywnej i obronili naszą niepodległość. Jeśli tego nie będzie może być naprawdę grubo. Ostrzegam póki nie jest za późno. Ja dość dobrze znam to środowisko. Zapamiętajcie to sobie. Naprawdę to nie są żarty.

  3. Bohaterami rozmowy opublikowanej przez TVP Info są Marian Banaś i mecenas Marek Chmaj. Wynika z niej, że Jakub Banaś i jego ojciec mają pilnować, by Konfederacja nie stworzyła koalicji z PiS. Szef NIK zapewnia o tym Chmaja: „Szefowi [Donaldowi Tuskowi] powiedz, że będziemy mieć bardzo dużą kontrolę i wpływ nad Konfederacją w związku z tym, że Kuba tam wszedł”. TAK WYGLĄDA NIEZALEŻNOŚĆ Prezesa NIK. Jesteście tacy sami jak reszta opozycji. Skandal.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj