Dzisiaj w Zielonej Górze przeprowadziliśmy powyborcze spotkanie Ruch Narodowy Lubuskie.

Spotkanie prowadził Prezes Okręgu kol. Krystian Pacholik, który omówił bieżące sprawy struktur, podsumował ostatni czas wyborczy oraz przedstawił plan na następne miesiące.

Następnie kol. Piotr Szymański oraz Piotr Szulborski przedstawili przygotowania do wyborów samorządowych a kol. Przemysław Szymaniak opisał działanie struktur w Gubinie.

Na koniec tej części spotkania przypomniałem słowa Romana Dmowskiego z „Myśli nowoczesnego Polaka” o fundamentach Idei Narodowej. Podsumowałem ostatnie 4 lata intensywnej pracy w regionie. Wspomniałem kampanią wyborczą, w tym ogromne poświęcenie ze strony naszych struktur. Przedstawiłem również nasz stan przygotowania do przyszłych wyzwań w naszych regionie.

Przed spotkaniem powitaliśmy nowe osoby w strukturze Ruchu Narodowego w Lubuskiem!

#RuchNarodowy
#Konfederacja