Dzisiaj jako Konfederacja przedstawiamy swoje stanowisko w sprawie polityki rządu, która, jak zwykle, nie jest na korzyść obywateli. ➡️ Rząd z jednej strony kontynuuje politykę PiSu, tzn. wynagradza swojeWyświetl więcej kadry – minister Domański swoje rządzenie rozpoczął od wypłacania nagród, na które już 4 miliony złotych wydał. Najwyższa nagroda wynosiła, wedle doniesień mediów, 37 tysięcy złotych. ➡️ Z drugiej strony, polityka tłamszenia możliwości przemieszczania się Polaków, którą przedstawił jako swoją rząd Mateusza Morawieckiego, jest kontynuowana! Zobowiązania powzięte bez żadnej debaty, bez żadnej podstawy prawnej przez rząd Morawieckiego, że w Polsce będzie wykańczana mobilność indywidualna, możliwość posiadania i poruszania się pojazdami, jest kontynuowana przez ten rząd!