Dziś zamiast „Faktów” i „Wiadomości” polecam posłuchać prawdziwych wiadomości o …

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
dziś zamiast "faktów" i "wiadomości" polecam posłuchać prawdziwych wiadomości o ...

Dziś zamiast „Faktów” i „Wiadomości” polecam posłuchać prawdziwych wiadomości o naprawdę ważnych faktach i wydarzeniach, które są kluczowe dla wolności i dobrobytu Polski i Polaków. A więc cały najnowszy program Bosak&Mentzen publikowany cyklicznie na kanale YT Konfederacja!

#KonfederacjaKontratakuje #BosakMentzen #Konfederacja

[fb_vid autoplay= „true” id=”291299650431648″]

[ad_2]

Źródło

2 KOMENTARZE

  1. Stary oblech Korwin jednak wyszedł z szafy. Głosując na Konfę stwarzać ie zagrożenie dla swoich dzieci. Zboczeńcyb z Konfy chcą oddać wasze dzieci w łapy pedofilów.
    – Są dziewczyny, które mają 12-13 lat i są dojrzale i są takie, co mają 19 i jeszcze nie są zupełnie dojrzałe. To nie może być tak, że państwo wskazuje, kiedy jest wiek dojrzałości seksualnej, to decyduje natura – stwierdził Janusz Korwin-Mikke w jednym z wywiadów.

  2. Dla PATRIOTÓW polecam wspaniałą książkę patriotyczną pt. „Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego” – Jana Kedyz-Kowalskiego. Jest tam wszystko to o czym teraz nie wolno mówić! I o Andrzeju Dudzie z pochodzenia Ukraińcu, o Hołowni też z pochodzenia Ukraińcu, Kaczyńskim, Tusku z pochodzenia Niemcu, Morawieckim (ma zarzut bycia agentem niemieckiego wywiadu), o Wałęsie agencie SB który w 1989 roku wziął 1 mln dolarów prawdopodobnie od CIA za film który nie powstał, o Kwaśniewskim (jego ojciec to kat z UB mordujący polskich patriotów), o zabójstwie Leppera. I o wojnie na Ukrainie i Zełenskim który na łapówkach zarobił 500 mln dolarów, o wszystkich aferach II RP, o Kościele katolickim, o emigrantach, o Covid-19 i rozkradaniu naszego majątku. O polskich zdrajcach, oszustach i złodziejach. Wszystko doskonale opisane. To wszystko jest ważne teraz przed wyborami aby zobaczyć, że PO, PiS i pozostałe partie to jedna wielka mafia polityczna, która nie robi sobie nawzajem krzywdy a tylko celowo skłóca ze sobą Polaków wyznając zasadę „dziel i rządź!”. Książka w druku jest w Polsce zakazana przez cenzurę, chociaż można ją jeszcze kupić w Internecie jako e-book. Wspaniała!!!! Autentycznie uważam, że każdy polski patriota powinien przeczytać tę książkę, która totalnie odkłamuje obecną wersję historii Polski. Jest to BIBLIA POLSKIEGO PATRIOTY!

spot_img