Dziś Światowy Dzień Marihuany #420 Tak dla depenalizacji marihuany w Polsce! …

Podobne

Udostępnij


Dziś Światowy Dzień Marihuany #420
✅ Tak dla depenalizacji marihuany w Polsce! 🇵🇱

Na czym polega wolność? Wolność polega na tym, że wolność mojej pięści kończy się na wolności nosa drugiej osoby. Traktujmy ludzi jak dorosłych ludzi, a nie jak dzieci. Dziecko w przeciwieństwie do dorosłego człowieka ma ograniczoną wolność poprzez moc władzy rodzicielskiej, dzięki temu rodzice mają prawo zarządzać decyzjami swoich pociech, wpływać na nie, zmieniać je, nagradzać i ewentualnie karać. W momencie, kiedy nastolatek (względem prawa), po ukończeniu 18 lat, staje się dorosłym człowiekiem, to i moc władzy rodzicielskiej się kończy, a wtedy człowiek dorosły podejmuje decyzje zgodnie z WŁASNYM sumieniem!

Jeżeli dziś rząd wie LEPIEJ, co jest dla nas dobre, wpływa znacząco na naszą codzienność, nasze zdrowie, nadmierne bezpieczeństwo (maseczki, restrykcje) to nie traktuje nas jak dorosłych ludzi! W ich oczach jesteśmy dziećmi, którzy nie potrafią sobie z niczym poradzić — tym jest właśnie „państwo opiekuńcze”!

Jesteśmy ugrupowaniem, które poważnie podchodzi do spraw wolności jednostki, wolności do podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności nie wyrażamy zgody na ingerencje polityków w życie prywatne każdego z nas. Każdy dorosły człowiek ma mieć możliwość decydowania o swoim zdrowiu, dlatego państwowe regulacje w tej kwestii są bez sensu! Ktoś, kto będzie chciał pić, będzie pić, ktoś kto będzie chciał palić, będzie dalej palił. Walka rządzących z narkotykami ma odwrotny efekt od zamierzonego. Według nas najlepszą formą walki z podziemiem narkotykowym to całkowite wycofanie się aparatu państwa i brak ingerencji w ten sektor poprzez uwolnienie legalnego i sprawdzonego handlu — przysłowiowa „dilerka” zniknie natychmiast!Źródło

28 KOMENTARZE

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj