Dziś członkowie Komitetu Politycznego Korony Marta Czech i Piotr Heszen złożyli …

Podobne

Udostępnij


Dziś członkowie Komitetu Politycznego Korony Marta Czech i Piotr Heszen złożyli wniosek posłów Korony do Najwyższa Izba Kontroli (𝐍𝐈𝐊) o podjęcie pilnej kontroli, która wskaże przyczyny i osoby odpowiedzialne za stan ochrony polskich granic, i jego konsekwencje dla interesów gospodarczych Polski, ze szczególnym uwzględnieniem granicy polsko-ukraińskiej! 🇵🇱🇺🇦 O rezultacie tej interwencji niezwłocznie Państwa powiadomimy.

#StopUkrainizacjiPolski #BezpieczneGranice
#ProtestRolników #KonfederacjaKoronyPolskiej


dziś członkowie komitetu politycznego korony marta czech i piotr heszen złożyli ...Źródło

4 KOMENTARZE

 1. Mimo słusznych postulatów rolników, protest jest nakręcany przez polityków KONFEDERACJI, którzy przykleili się do rolników mimo iż z rolnictwem często nie mają niewiele lub nic wspólnego.
  Czy kierują się dobrymi intencjami? Czu prowadzą sprawy w dobrym kierunku prowadzącym do porozumienia i rozwiązania problemów, godzącym różne racje? Czy w kierunku anarrchii i warcholstwa?
  Przykłady:
  (1) Rafał Mekler – sam nie jest rolnikiem ale szefem podkarpackich struktur Konfederacji i działaczem Ruchu Narodowego. Jako przedsiębiorca działa w branży transportowej, ma firmę zarejestrowaną w woj. lubelskim. Mekler brał udział w zakończonych porozumieniem rozmowach z rządem dotyczących postulatów przewoźników. Meklerowi zarzuca się antyukraińską postawę oraz utrzymywanie kontaktów biznesowych z podmiotami z Rosji.

  (2) Hubert Ojdana – rolnik z okolic Hajnówki na Podlasiu, członka Związku Zawodowego Rolników „Korona”. w przemowie skierowanej do uczestników protestu w Dorohusku przyznał, że otrzymał pomoc m.in. od polityków Konfederacji i PiS-u. Sam bez powodzenia ubiegał się o mandat poselski w ubiegłorocznych wyborach jako kandydat Konfederacji. Startując z rodzimego okręgu podlaskiego, otrzymał zaledwie 0,07 proc. głosów. Duże kontrowersje budzi dawna działalność Ojdany w serwisie X (wówczas Twitter). W mediach społecznościowych krążą zrzuty ekranów z wpisami Ojdany, na których miał on pisać m.in. o „korzystnej dla polskich rolników wygranej Rosji z Ukrainą”

  (3) Na protestach rolników BRYLUJĄ także inni politycy Konfederacji, podgrzewający atmosferę protestów – m.in. Krzysztof Bosak, Krzysztof Mulawa, Grzegorz Płaczek, Ryszard Wilk, Marta Czech, Anna Bryłka, Włodzimierz Skalik i inni.

  Czy Konfederacja chce porozumienia i rozwiązania problemu? Czy gra na anarchie i rozdygotanie nastrojów w Polsce?

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj