Dzień Żołnierzy Wyklętych. Po oficjalnych uroczystościach wziąłem udział w zwied…

Podobne

Udostępnij


Dzień Żołnierzy Wyklętych. Po oficjalnych uroczystościach wziąłem udział w zwiedzaniu Muzeum w dawnym więzieniu na Rakowieckiej. Robi ogromne wrażenie i wstrząsa opisem tortur i zbrodni komunistów.
Polecam wszystkim odwiedzenie tego muzeum. Bez tego trudno zrozumieć czym był w Polsce komunizm. To tu zamordowano setki najodważniejszych i niepodatnych na obce naciski Polaków.


dzień żołnierzy wyklętych. po oficjalnych uroczystościach wziąłem udział w zwied...
dzień żołnierzy wyklętych. po oficjalnych uroczystościach wziąłem udział w zwied...
dzień żołnierzy wyklętych. po oficjalnych uroczystościach wziąłem udział w zwied...Źródło

27 KOMENTARZE

  1. To jak to jest? Nas wyborców Konfederacji i Was przedstawicieli Konfederacji nazywają ruskimi onucami, a to my, w ogromnej większości, pamiętamy o Niezłomnych Bohaterach, torturowanych przez sowiecki reżim

  2. Ważne jest abyśmy pamiętali to co wydarzyło się w tak wcale nie odległej przeszłości pamiętali ale również umieli wyciągnąć wnioski bo historia kołem się toczy a my mamy jako naród ogromy problem w ocenie kto przyjaciel a kto …… nim nie jest i wystarczy mała obietnica poklepanie po plecach i już tracimy czujność musimy wreszcie uwierzyć w siebie w to ,że możemy być samowystarczalnym potężnym narodem

  3. Oni nie są „wyklęci” tylko NIEZŁOMNI, bo się nie dali złamać i zginęli walcząc o swoje! Kto ich „wyklą”? No chyba nie Polacy, a raczej cała żydokomuna! I oni każą mówić o żołnierzach niezłomnych.

    Żołnierze niezłomni, nie wyklęci‼️

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj