Dziękujemy za spotkania na Pomorzu! Mocne wsparcie dla Krzysztof Szymański w os…

Dziękujemy za spotkania na Pomorzu!

Mocne wsparcie dla Krzysztof Szymański w ostatnie dni kampanii na czele z współprzewodniczącym Konfederacja Krzysztof Bosak! Kolego Prezesie dziękujemy za wizytę, zapraszamyWyświetl więcej ponownie!

Dynamiczna akcja i cztery spotkania w miastach #Kartuzy #Lębork #Wejherowo #Gdynia

Tak, Krzysztof Szymański walczy o drugi mandat dla Konfederacji w okręgu 26. Tak warto wesprzeć taką kandydaturę, to porządny i zaradny człowiek. Z zawodu marynarz i menadżer, od 2009 roku współpracujemy na polu społeczno-politycznym,.

Pamiętajcie! Każdy nowy poseł Konfederacji to o jednego mniej przedstawiciela układu okrągłego stołu mniej! Dajmy im wspólnie szanse pojąć na emeryturę!

#KontratakKonfederacji #TakChcemyŻyć #MożemyWszystko #Polska #Urbaniak #Bosak #Szymański

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej