„DZIEDZICTWO GOEBBELSA!” Tumanowicz z Konfederacji POLECIAŁ po całości!

🔔 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ
🟡 Polityka historyczna Niemiec, uwolnienie Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego czy ocena rządów Donalda Tuska po ponad miesiącu były tematami rozmowy Mikołaja Dowejko z Witoldem Tumanowiczem, posłem Konfederacji, w ramach programu „Raport Gońca”. Witold Tumanowicz odniósł się również do projektu Centralnego Portu Komunikacyjnego, czy budowy elektrowni atomowej w Polsce.
🎤 Goniec – to kanał informacyjno-publicystyczny. U nas zobaczysz: newsy, wywiady, sondy uliczne oraz bezkompromisowe reportaże – materiał „Iwona Wieczorek – ujawniamy całą prawdę” wyświetlono ponad 300 tys. razy!
📹 Na kanale Gońca obejrzysz także serię sond ulicznych „Pytamy zwykłych ludzi”. To głos i problemy zwykłych Polaków są dla nas najważniejsze!
👓 Wydarzenia, polityka, gospodarka, Sejm, newsy, debaty, konferencje, relacje na żywo, unikatowe shorts w tych tematach czujemy się najlepiej! 💥
🌎 Wywiady z najbardziej znanymi postaciami polskiej sceny politycznej. Od Platformy Obywatelskiej, Lewicy, PiS, po Konfederację. Tylko u nas doszło do wyjątkowej debaty Antoniego Macierewicza z Krzysztofem Bosakiem. Mówimy jak jest. Goniec ma jeden cel – „Gonimy za prawdą”.

Nasze strony w Internecie:
🌎
🟦 Facebook –