Dyrektywa o charakterystyce energetycznej budynków UE została przegłosowana i zo…

Podobne

Udostępnij


Dyrektywa o charakterystyce energetycznej budynków UE została przegłosowana i zobaczcie na co pozwolili m.in. europosłowie z Lewicy, KO, PSL i Polski2050, którzy w Brukseli głosowali za lub wstrzymali się od głosu!
👉To dlatego nazywamy ją dyrektywą WYWŁASZCZENIOWĄ – bo doprowadzi do ruiny finansowej miliony Polaków, których nie będzie stać na kosztowne remonty swoich domów, by osiągać fantazje klimatycznych wariatów o ograniczaniu emisyjności budynków, w tym zakazu pieców na paliwa kopalne!

Przypomnijmy, że kotły gazowe to najpopularniejszy sposób ogrzewania w Polsce – korzysta z nich 4,8 mln mieszkań! Jeśli chodzi o remonty klimatyczne to UE chce zaklasyfikować każdy budynek do odpowiedniej klasy energetycznej, a te z „najniższych poziomów” będą musiały zostać wyremontowane za ogromne pieniądze. W przeciwnym razie dojdzie do zakazu rozporządzania swoją własnością, bo nie będzie można niewyremontowanej klimatycznie nieruchomości sprzedać, ani wynająć.

Natomiast obowiązek instalacji fotowoltaiki staje się wizją katastroficzną w obliczu tego, jakie „rachunki grozy” dziś dostają Polacy, którzy zainwestowali w tę formę rzekomo taniej energii. Niektórzy muszą brać pożyczki, by spłacić rachunki idące w tysiące złotych, chociaż jeszcze parę lat temu zapewniano ich, że inwestują w oszczędność. Nie wspominając już o pożarach, z których fotowoltaika na dachach niejako słynie.

To wszystko czeka nas w najbliższych latach WYŁĄCZNIE w kontekście energii i ogrzewania. Pamiętajcie, że poza tym zostaje przecież jeszcze delegalizacja samochodów, a także orwellowskie pomysły powszechnego nadzoru rodem z Chin, jak paszporty węglowe liczące naszą „osobistą emisję CO2”.Źródło

2 KOMENTARZE

  1. STRAJK ROLNIKÓW 👏. Rolnicy chcą zapłaty, a nie dopłaty obecnie koszty produkcji w rolnictwie są bardzo wysokie, a ceny za Nasze wyprodukowane produkty rolne szoruje po dnie poniżej jakiejkolwiek opłacalności. Dodatkowo mamy pełne silosy i magazyny rząd nic nie robi wagon za wagonem z Ukrainy wjeżdża. Jest to w dużej mierze wina polityki UE i sankcji na Rosję, która prowadząc wojnę hybrydową wprowadza na giełdę w cenach dumpingowych duże ilości zboża na giełdę. UE jak nie ma zamiaru zmieniać polityki powinna dopłacać rolnikom z gospodarstw rodzinnych do 300 ha do każdej tony sprzedanego zboża na fakturze, określając średnią cenę dla każdego gatunku wg opłacalności produkcji. Takie działanie będzie bardzo kosztowne, ale UE na to stać. Posiada pieniądze tylko nie rozsądnie wydaję może wycofać się z dopłat do chorej religii klimatycznej i pieniądze się znajdą.

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj