Drodzy sympatycy, Za równo dwa tygodnie zakończymy kampanię wyborczą! To już je…

Drodzy sympatycy,

Za równo dwa tygodnie zakończymy kampanię wyborczą! To już jest, niezależnie od wyników, najlepsza kampania w jakiej biorę udział! Dziękuje Wam za miłe przyjęcie w każdym zakątku Wielkopolski. Już wkrótce odwiedzę m.in. Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Oborniki czy Chodzież. Pełna trasa na ostatnie dni już wkrótce! Ale szykujcie się przede wszystkim na wiece wyborcze! 1 czerwca – Piła, 3 czerwca – Kalisz i Poznań!

To z pewnością jedna z najbardziej aktywnych i najbardziej kosztownych kampanii wyborczych w historii moich startów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że spotkaliśmy się z niespotykanym dotąd odbiorem. Rozwiesiliśmy ponad 3 razy więcej banerów, niż planowaliśmy przed startem kampanii! To dzięki temu, że udostępniliście własne płoty, żeby mi pomóc! Bardzo Wam za to dziękuję! To wielka duma i zaszczyt kandydować w okręgu wielkopolskim!

Jedno jest pewne. W ostatnich dwóch tygodniach establishment zrobi absolutnie wszystko, aby obrzydzić Wam Konfederację i nie dopuścić do tego, by do Parlamentu Europejskiego weszli ludzie nastawieni krytycznie do polityki klimatycznej forsowanej przez Ursulę von der Leyen. W ruch pójdą wielkie pieniądze na czarne kampanie, przerabialiśmy to już przy okazji wyborów parlamentarnych. Tym razem nie możemy dać się zaskoczyć!

Dlatego niezmiennie proszę Was o wsparcie – każda złotówka wpłacona na kampanię będzie poświęcona na promocję moich postulatów w internecie i lokalnej prasie. Żadna nie zostanie zmarnowana!

✅ Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
Konfederacja Wolność i Niepodległość
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka

Jesteśmy o krok od historycznego wyniku Ideowej Prawicy w Wielkopolsce! Dołóż do tego swoją cegiełkę!

#PoPierwszePolska 🇵🇱

184 osób polubiło posta