Drodzy sympatycy, Za równo dwa tygodnie zakończymy kampanię wyborczą! To już je…

Podobne

Udostępnij


Drodzy sympatycy,

Za równo dwa tygodnie zakończymy kampanię wyborczą! To już jest, niezależnie od wyników, najlepsza kampania w jakiej biorę udział! Dziękuje Wam za miłe przyjęcie w każdym zakątku Wielkopolski. Już wkrótce odwiedzę m.in. Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl, Oborniki czy Chodzież. Pełna trasa na ostatnie dni już wkrótce! Ale szykujcie się przede wszystkim na wiece wyborcze! 1 czerwca – Piła, 3 czerwca – Kalisz i Poznań!

To z pewnością jedna z najbardziej aktywnych i najbardziej kosztownych kampanii wyborczych w historii moich startów. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że spotkaliśmy się z niespotykanym dotąd odbiorem. Rozwiesiliśmy ponad 3 razy więcej banerów, niż planowaliśmy przed startem kampanii! To dzięki temu, że udostępniliście własne płoty, żeby mi pomóc! Bardzo Wam za to dziękuję! To wielka duma i zaszczyt kandydować w okręgu wielkopolskim!

Jedno jest pewne. W ostatnich dwóch tygodniach establishment zrobi absolutnie wszystko, aby obrzydzić Wam Konfederację i nie dopuścić do tego, by do Parlamentu Europejskiego weszli ludzie nastawieni krytycznie do polityki klimatycznej forsowanej przez Ursulę von der Leyen. W ruch pójdą wielkie pieniądze na czarne kampanie, przerabialiśmy to już przy okazji wyborów parlamentarnych. Tym razem nie możemy dać się zaskoczyć!

Dlatego niezmiennie proszę Was o wsparcie – każda złotówka wpłacona na kampanię będzie poświęcona na promocję moich postulatów w internecie i lokalnej prasie. Żadna nie zostanie zmarnowana!

✅ Wpłat można dokonywać na poniższy rachunek:
38 1020 1026 0000 1802 0395 5127
Konfederacja Wolność i Niepodległość
Tytułem: Darowizna. Mieszkam w Polsce i jestem polskim obywatelem. Wsparcie dla kandydata: Anna Bryłka

Jesteśmy o krok od historycznego wyniku Ideowej Prawicy w Wielkopolsce! Dołóż do tego swoją cegiełkę!

#PoPierwszePolska 🇵🇱


184 osób polubiło posta

Źródło

4 KOMENTARZE

spot_img