Drodzy @obserwujący! Premier Morawiecki ostatnio obiecywał średnie wynagrodzenie…

Podobne

Udostępnij

[ad_1]
Drodzy @obserwujący! Premier Morawiecki ostatnio obiecywał średnie wynagrodzenie w Polsce na poziomie 10 000 zł w ciągu kilku lat, jeżeli PIS utrzyma się przy władzy.

O ile często naśmiewamy się z tych obietnic, to ta NIESTETY wydaje się realna! Jeżeli nie powstrzymamy szalonych programów socjalnych dla każdego i za nic, niekontrolowanego dodruku pieniądza oraz europejskiego ekoszaleństwa, które podniesie ceny aut i domów o 150-200% to ten przykry obrazek stanie się rzeczywistością 🙁

Co z tego gdy każdy z nas będzie nawet i milionerem, jeśli chleb i szynka będą kosztować po kilka tysięcy złotych?

Konfederacja to realna walka z inflacją‼️

❎ 24. STOCH Witold Adam

drodzy @obserwujący! premier morawiecki ostatnio obiecywał średnie wynagrodzenie...

[ad_2]

Źródło

2 KOMENTARZE

  1. A inflacja obraca nas w dziada. Wieloletnie oszczędności znów szlag trafił kolejny raz i tak na okragło od czasu powojennej okupacji. Skołowani nie wiedzą kto splądrował Faraonom Egipt i dlaczego sprawcy nawiali. ….

    Od czasu poyeba księcia Bolesława Pobożnego plądrowali królestwo Polskie i są winni 17 bln $ niezapłaconych podatków licząc z odsetkami.
    * https://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/1092-adam-bednarczy-sprawa-dlugow-kahalnych?fbclid=IwAR0aYdRP1PMTxQCSg7ZIosF5MkbvnmzWVM-aT8-FzcXXDBNqScar5gVeWRI

    Kolejny raz nas ,,wystrzygli” i jeszcze przekazali swoim zaoceanicznym współplemieńcom nasze zasoby geologiczne.

spot_img