Drastyczny wzrost przestępczości w Warszawie! Według informacji pochodzących z warszawskiego urzędu ponad DWUKROTNIE wzrosła liczba przestępstw w porównaniu do roku ubiegłego.

▶ 2021 – 36 tys. przestępstw
▶ 2022 – ponad 81 tys. przestępstw!

Najpoważniejszy wzrost dotyczy kradzieży, włamań, przestępstw narkotykowych, i to przy jednoczesnym spadku liczby przestępstw drogowych.

Oto efekty masowej imigracji i polityki „otwartych granic” PiS-SuwPol, która w ogromnym stopniu dotyczy Warszawy. Konfederacja już wcześniej informowała między innymi o rosnącej skali przestępstw w przejazdach na aplikację popełnianych przez imigrantów. Nie możemy pozwolić na to, aby mieszkańcy polskich miast czuli się coraz mniej bezpiecznie na ulicach własnych miast!
❌ STOP PiSowskiej polityce otwartych granic!