DOPŁACAMY UKRAIŃCOM MILIONY DO EMERYTUR Tym się nowy ani stary rząd raczej ni…

Podobne

Udostępnij


🛑 DOPŁACAMY UKRAIŃCOM MILIONY DO EMERYTUR‼ 🧐

Tym się nowy ani stary rząd raczej nie chwali. Dane ZUS mówią jednak jasno: aż 8 milionów 600 tysięcy złotych z kieszeni podatnika Polacy DOPŁACILI UKRAIŃCOM do emerytur w samym tylko 2022 roku‼

Może jeszcze frytki do tego❓

Krzysztof Bosak, Prezes Ruchu Narodowego, opisywał tę sytuację:
,,[…] rząd Platformy Obywatelskiej zawarł umowę pomiędzy państwem polskim a państwem ukraińskim, dotyczącą możliwości wypłacania emerytur obywatelom, jeżeli pracują w danym państwie. Na mocy tych przepisów ktoś, kto ma ukończony staż pracy i kto był zarejestrowany chociaż przez jeden dzień czy przez jeden tydzień jako pracownik właśnie w Polsce, legalnie, nabywa prawa do minimalnej emerytury, pod warunkiem, że ukończy staż pracy, niezbędny do tego, żeby wypłacać emeryturę.”

Podkreślmy: Ukrainiec, który ukończy staż pracy NA UKRAINIE dostaje emeryturę z Polski.

Należy pamiętać, że umowa ta jest jednym z niezliczonych dowodów na nieskuteczność i nieudolność rządów PO-PISu. Platforma podpisała tę umowę, bo miała ona pierwotnie dotyczyć REPATRIANTÓW, a nie imigrantów i uchodźców‼ PiS przez te wszystkie lata nie wycofał tych zapisów, nie zawęził, nie doprecyzował. Więc zostało i płacimy.

Precz z socjalem dla obcokrajowców‼
Podajcie dalej‼


214 osób polubiło posta

Źródło

3 KOMENTARZE

spot_img