Donald Tusk obiecywał odchudzenie przerośniętej administracji rządowej po władzy PiS, a sam tworzy swoje urzędnicze bizancjum! Powołał najliczniejszy rząd w historii III RP, a ministrów i wiceministrów jest już 107!

I to nie koniec – lada moment powołanych ma zostać kolejnych dwóch wiceministrów i nikt nie mówi, że to ostatnie słowo w sprawie urzędniczego rozpasania. Ale takie są efekty, gdy powołuje się choćby absurdalne Ministerstwo ds. Równości, tylko po to, by Lewica dostała dodatkowe stołki.

To kolejna złamana obietnica przez premiera Tuska… Konfederacja jest jedynym ugrupowaniem, które w Sejmie domaga się odchudzenia państwa i zmniejszenia biurokracji! Podajcie dalej!

1 KOMENTARZ