Donald Tusk krytykował Mateusza Morawieckiego za gigantyczne i rosnące w szalonym tempie wydatki na Kancelarię Premiera (w tym roku było to aż 1,5 miliarda złotych), a teraz sam zaakceptował… 2 miliardy złotych na KPRM w przyszłym roku!

Przypomnijmy, że w 2016 r., czyli na początku rządów PiS, budżet KPRM wynosił zaledwie 147 mln zł. W tym roku było to aż 1,5 mld zł, a w przyszłym Tusk na obsługę swojej KPRM wyda aż 2 mld zł. Miało być odchudzanie po rządach PiS, a jest jeszcze większe rozpasanie! Trwa leczenie dżumy cholerą. Dlatego Konfederacja jako jedyne ugrupowanie w Sejmie głosowała przeciwko rządowi Morawieckiego i rządowi Tuska!

1. Miało być lepiej i będzie lepiej? Czy głosujący pytali dla kogo ? Nie ale wygrani wiedzieli dla kogo będzie lepiej znaleźli sobie ludzi naiwnych a takich jest więcej i teraz będą pracować na panów ? W naszej historii już to było

2. a ja nie musze wierzyć we wszystko co ktoś napisze – posty można tworzyć różne …..trzeba zasięgnąć wiedzy u źródła – a Konfederacja to partia anty kobieca- skrajnie więc żadna kobieta szanuijąca sie nie powinna cytować paskuda! ps. wydatki to 345 mln – poczytajcie na stronie rządowej

Dołącz do Konfederacji Korony Polskiej