DOŁĄCZ DO RUCHU NARODOWEGO W WIELKOPOLSCE W ostatnich wyborach osiągnęliśmy w …

DOŁĄCZ DO RUCHU NARODOWEGO W WIELKOPOLSCE 🇵🇱

W ostatnich wyborach osiągnęliśmy w naszym okręgu historyczny wynik! Jeszcze nigdy Konfederacja nie zdobyła ponad 13% na ścianie zachodniej!

Nie zatrzymujmy się w pół drogi! Wielkopolska zasługuje na swoich posłów i radnych. Przyłącz się do naszej drużyny i zacznijmy współpracę! 👇

#PoPierwszePolska 🇵🇱

567 osób polubiło posta

1. Po pierwsze Ci co piszą o aborcji i gwałceniu… . To jest chore i żałosne podajecie skrajne przykłady. Jakby pozwolić na aborcję z powodu gwałtu bez sprawdzenia i zbadania sprawy to by się okazało że wszystkie kobiety pragnące aborcji są zgwałcone! I statystyki by były z przymrużeniem oka że wzrosła liczba gwałtów w Polsce. Tak samo jak w TV podawali statystykę że w roku 2024 w kwietniu zginęło więcej motocyklistów niż w kwietniu 2023r. Tylko nie uwzględnili że kwiecień 2024 był cieplejszy niż kwiecień 2023 i że więcej osób w kwietniu 2024 wyjechało motorem… . Inny przykład dla myślących jest taki że statystycznie jak wyjdę z psem to mam 1 rękę 1 nogę i 2 łapy, tak samo jak pies… . Dużo ludzi się nabiera na statystyki robione pod ”coś” I dlatego jak w tv mówią mają szanse wygrać c lub ci to tylko na nich głosują. Dlatego mamy w Polsce jak mamy. Na szczęście coraz więcej ludzi zaczyna myśleć logicznie i świadomie pomimo próby ”hodowli” ludzi bezmyślnie posłusznych.

2. Młodzieży. Nie dajcie się nabrać na obiecanki konfederacji. Pod tymi hasłami idą na konflikt z Unią Europejską. Niby osobno a jednak razem z Pisem chcą was zniewolić. Macie być wolnymi ludźmi. Walczcie o siebie.