Dołącz do Konfederacja Korony Polskiej Dla obecnych i nowych członków mamy aktyw…

Dołącz do Konfederacja Korony Polskiej❗️🇵🇱
Dla obecnych i nowych członków mamy aktywne dwie formy upustu:

1️⃣ Wybierając wpłatę całości składki rocznej na 2024 z góry, 2 miesiące zyskujemy „gratis” (wpłacamy 300 zł, a nie 360 zł). Akcja trwa tylko do 29.02.2024, szczegółowe informacje o sposobie płatności składek otrzymują członkowie Partii.

2️⃣ Nadal aktywna jest akcja 👨‍👩‍👧‍👦 „Rodzina w Koronie”, dzięki której każdy członek rodziny Koroniarza, wstępujący w nasze struktury, będzie płacił jedynie połowę obowiązującej składki członkowskiej!

Wstępujcie do KORONY – i to całymi Rodzinami! 👑

ℹ Link do formularza rejestracyjnego w komentarzu.

#KonfederacjaKoronyPolskiej
#AdMaioremDeiGloriam
#WiaraRodzinaWłasność
#RodzinawKoronie

1. Widzialem na TFałszen wczoraj jak smarowali posla Brauna za interwencje poselska w instytucie niemieckim. Przykro wiedziec, ze taki szmatlawiec jest wiodącym kanalem (ściekiem) informacyjnym w PL. To tak jakby NSDAP miala swoja TV w izraelu.

2. Posłuchajcie, co mówią ludzie, którzy żyją z biznesu lotniczego, którzy zarabiają na chleb, a nie odklejonych pisowców- mistyków smoleńskich, wniebowziętych..”Dziś w Europie nie ma ani jednego projektu budowy nowego lotniska. Ani jednego – mówi Jozsef Varadi, prezes Wizz Air. Zaznacza, że nie przekreśla pomysłu CPK, jednak ma wątpliwości. – Najpierw postarałbym się o większą efektywność i lepsze wykorzystanie już istniejących lotnisk – stwierdza. https://www.money.pl/gospodarka/goraco-wokol-budowy-cpk-w-polsce-prezes-wizz-aira-ma-watpliwosci-7000483687283680a.html