Dokładnie 20 lat temu, 4 maja 2004 r., podczas uroczystej sesji PE z okazji przyjęcia do UE nowych 10 państw, przekazałem Przewodniczącemu PE, od narodu polskiego, dwa krzyże. Przypomniałem także wezwanie Jana Pawła II do obrony każdego życia oraz do budowy europejskiej przyszłości na Ewangelii!

Konfederacja Konfederacja Korony Polskiej

13 osób polubiło posta

1 KOMENTARZ

1. Niestety fakty są bezsprzeczne: Unia i Zachód są opanowane przez neo-marksistów, którzy deptają dziedzictwo i tradycję na których ufundowana została Europa (przede wszystkim katolicyzm ponieważ zdają sobie sprawę, że stanowi dla nich największe zagrożenie). Marksiści mieli zawsze tylko jeden cel: zniszczyć Cywilizację Zachodnią i z fanatyczną zawziętością go realizują. Unia Europejska, to pseudo-imperium, w obecnej formie jest narzędziem do realizacji tego celu.