Dobromir Sośnierz No dobrze, mieliśmy to ogłosić bardziej uroczyście, ale po ty…

Podobne

Udostępnij

Dobromir Sośnierz

No dobrze, mieliśmy to ogłosić bardziej uroczyście, ale po tym, jakiego babola opublikowano na oficjalnej stronie KRS, nie uda się już dłużej utrzymać tego w tajemnicy.

Ale zacznijmy odWyświetl więcej wiadomości dobrych. Nowa partia jest już zarejestrowana w KRS. Pod jakże prostolinijną nazwą WOLNOŚCIOWCY. Oficjalna prezentacja nazwy, loga i deklaracji ideowej już wkrótce. A na razie świętujmy przebrnięcie przez pierwszą biurokratyczną barykadę.

No, prawie. Bo owszem, w papierach wszystko jest w porządku i nie byłoby wokół tego sensacji, gdyby jednak jakiś nieogar w sądzie nie wklepał do systemu informacytczengo nazwy „Wolnościowcy poprzedni wpis wykreślić, Wolnościowcy”. Nie wiem, co trzeba mieć w głowie, żeby tak przepisać prosty dokument, ale ktokolwiek tego dokonał, jestem pewien, że jak tylko wysłucha reprymendy od przełożonych, to w podskokach pobiegnie poprawić to na „samo słowo Wolnościowcy, durniu”.

I tylko odrobinę mniej śmieszne jest to, że osławiony red. Dobski naprawdę uwierzył, że zarejestrowaliśmy taką nazwę i już się tym wznieca na onecie. Może w końcu nauczy się dzwonić i pytać, zanim opublikuje jakieś fantastyczne teorie ? A może nie…Źródło

spot_img

Dołącz do
Konfederacji Korony Polskiej

Partia polityczna konserwatywnych tradycjonalistów.
Dla Wielkiej, Dumnej, Suwerennej, Bogatej Polski.
ZOSTAŃ CZŁONKIEM
Możesz zostać również sympatykiem
close-link
Kliknij Tutaj