DOBROMIR NIE PRZEBIERA W SŁOWACH!

Podobne

Udostępnij

DOBROMIR NIE PRZEBIERA W SŁOWACH!
Szanowni Państwo, YouTube nieustannie cenzuruje nasze treści i obcina nam nawet 90% zasięgów, co pozbawia nas możliwości utrzymania naszej działalności. Wobec tego bardzo prosimy o Państwa wsparcie. Jeśli chcą Państwo wspomóc naszą misję walki z systemem, można to zrobić pod poniższymi linkami:

✅ Patronite:

✅ Kliknij DZWONEK 🔔 i SUBSKRYBUJ kanał, aby być na bieżąco!

✅ Więcej na portalu
✅ Znajdź nas również na FB:
✅ Oraz Twitterze:

#konfederacja #sośnierz

żródło

#DOBROMIR #NIE #PRZEBIERA #SŁOWACH

30 KOMENTARZE

  1. DOBRO-MIR !! Brawo !! Mówi jak jest bez owijania w cenzurę. A Pan prowadzący niech sobie swoje dzieci cenzuruje a nie ludzi, którzy mówią jak jest. Wypowiedzenie się, że ktoś jest dla nas kłamcą i oszustem (a wiele wiele dowodów pokazuje, że jest) to jest powód żeby prowadzący poświęcił dwie minuty programu na zdyskredytowanie mowy gościa?? Bo powiedział, że słucha tego margines. A żebyś się kurka nie zdziwił..

  2. Należy mówić prawdę panie redaktorku jak ktoś dźga ostrym nazędziem Polskiego Żołnierza mamy mówić że to nie prawda zobaczcie co z tej Polski zostało nie mamy nic swojego politycy do szpitala bez klamek my jesteśmy suwerenem i my powinniśmy być trybunałem dla zdrajców narodzie Polski obudź się 🇵🇱❤️🇵🇱

spot_img