DO OBOZU ZA KONSERWATYZM: KANADA DOGANIA CHINY I KOREĘ PŁN Dr Jordan Peterson…

🛑 DO OBOZU ZA KONSERWATYZM: KANADA DOGANIA CHINY I KOREĘ PŁN‼

✅ Dr Jordan Peterson to jeden z najbardziej znanych psychologów na świecie, który stał się sławny za sprawą sprzeciwu wobec cenzorskich praw, które kanadyjskie władze uczelni chciały wprowadzić, by wymusić stosowanie absurdalnych zaimków wobec tych, którzy wymyślili sobie zastępczą płeć. Od tego czasu lewaccy fanatycy szukają wszelkich możliwych haków, by Petersona zniszczyć.

🛑 Stowarzyszenie kanadyjskich psychologów, które trzęsie branżą na wzór podobny do izb lekarskich w Polsce, walczy z Petersonem w sądzie o możliwość zmuszenia go do reedukacji, ponieważ nie zamierzają pozwolić, by uprawnienia do zawodu posiadał ktoś o poglądach konserwatywnych. Reedukacja ta ma się dokonać w jakimś obozie, a właśnie przymus ten został zatwierdzony przez sąd.

✅ Peterson napisał na swoim Twitterze, że nie zamierza poprzestać na tym etapie walki:

„Sąd wyższej instancji w Kanadzie orzekł, że Ontario College of Psychologists rzeczywiście ma prawo skazać mnie na obóz reedukacyjny. Nie ma już dla mnie innych możliwości prawnych.

To wybór między kapitulacją przed drobnymi biurokratami i tępym tłumem, albo utrata licencji zawodowej.

Gratulacje,
Ontario!

Wygrałeś tę rundę.

Zapamiętaj jednak moje słowa: wojna ledwo się zaczęła. Nie ma nic, co mógłbyś mi zabrać, czego nie chciałbym stracić.

Więc uważaj.
Poważnie.
Zostałeś ostrzeżony.”

W Polsce za to Krzysztof Śmiszek zapowiedział, że do końca lutego powinny zostać opracowane przepisy w sprawie kar za tzw. mowę nienawiści. Przepisy mają zabraniać ,,przestępstw nienawiści i mowy nienawiści”. Kary mają być podobne do tych za dyskryminację ze względu na rasę czy pochodzenie etniczne. Nienawiść jednak pojmuje on bardzo wąsko, bo ma dotyczyć wyłącznie lewej strony. Katolików, cytując jego koalicyjnego kolegę, będą nadal opiłowywać z praw.

Podczas gdy w Kanadzie mamy do czynienia z realnym, nowoczesnym totalitaryzmem, pomysły Śmiszka to oczywista przykrywka dla całkowitego braku programu w najważniejszych sferach życia publicznego. Tak jak przez lata wracali do spraw krzyża w Sejmie, bo nie potrafili mówić o niczym innym, tak teraz próbują zasłonić smutną rzeczywistość kolejnym nierozwiązywalnym konfliktem i wprowadzić dyktaturę mniejszości.

Precz z cenzurą‼

Podajcie dalej‼

368 osób polubiło posta

1. Przecież klaus schwab buduje Chiny 3.0
    Nie widzicie tego , to wszystko pacholki z Davos

Przejęcie demokratycznych struktur i instytucji
    edytuj
    Schwab jako wydawca raportu Światowego Forum Ekonomicznego 2010 „Global Redesign” postuluje, że zglobalizowanym światem najlepiej zarządza wybrana przez siebie koalicja międzynarodowych korporacji, rządów (w tym poprzez system ONZ) i wybranych organizacji społeczeństwa obywatelskiego (CSO)[24]. Twierdzi, że rządy nie są już „w przeważającej mierze dominującymi aktorami na światowej scenie” i że „nadszedł czas na nowy paradygmat międzynarodowych interesariuszy”. Wizja WEF obejmuje „publiczno-prywatną” ONZ, w której niektóre wyspecjalizowane agencje działałyby w ramach wspólnych państwowych i niepaństwowych systemów zarządzania[25].

Według Transnational Institute (TNI) forum planuje zatem zastąpić uznany model demokratyczny modelem, w którym wybierana przez siebie grupa „interesariuszy” podejmuje decyzje w imieniu ludzi. Think tank podsumowuje, że coraz częściej wkraczamy w świat, w którym zgromadzenia takie jak Davos są „cichym globalnym zamachem stanu”, aby przejąć władzę[26].